Wijnhuisfonds laakt subsidiestop I ■^1 i - b w het Wijnhuisfonds vindt plaats in de Burger- 58 ZUTPHEN 2022 2 Het festival Woodwall op de Hout wal werd dit jaar voor het eerst door Harry Leushuis georganiseerd. donateurs. ‘Het is bitter om dit offer te moeten brengen voor een beleid dat plotseling van vol le bezetting overschakelt op vol ledige verlamming van elke nieu we activiteit. Dat gebeurt ook nog eens voor een serie van ja ren. Alsof monumentenzorg een hobby is die de staatssecretaris naar believen kan uitvieren of on derdrukken.' De jaarlijkse vergadering van zaal. 19 mei - Het Wijnhuisfonds is boos over de plotselinge subsi- diestop voor monumentenzorg. Dat schrijft het bestuur van het fonds in de uitnodiging aan de donateurs voor de jaarlijkse ver gadering van begunstigers en enmaal terug in Zutphen heeft hij met vijf muzikanten het PBB Orchestra opgericht: Pan's Buck Ball room Orchestra. Dat is momenteel de enige popformatie in Zutphen. Op 23 mei spelen ze op het Wood wall festival in Zutphen. Na het optre den in het voorprogramma van Earth Fire op Koninginnedag in de Bui- tensoos was de kritiek van de "grote broers" over het Orchestra erg po sitief. De grote wens van de forma tie is nu het maken van platen. Het Orchestra beschikt inmiddels over ongeveer negentig eigen nummers. Daarnaast worden er ongeveer dertig arrangementen gespeeld, die zijn ge baseerd op de muziek van The Byrds, Buffalo Springfield en Jeffer son Airplane.

Zutphen (vanaf 1982) | 2022 | | pagina 26