Opleiding 'Late Roepingen' Huize Michael verdwijnt Sidney bevrijd uit wurgende greep van welig voortwoekerend plantsoengroen Groepsfoto met leerlingen en docenten. (Met dank aan: De Vereniging Oud-leerlingen SCJ) 4 april - Het in 'Huize Michael' aan de Oude Borculoseweg te Warnsveld gevestigde oplei dingscentrum voor 'Late Roepingen' gaat ver dwijnen. Het instituut verhuist naar Gemert, waar het wordt ondergebracht bij de Latijnse School van de paters Norbertijnen. De opleiding 'Late Roepingen' in 'Hui ze Michael' ging in 1957 van start en werd geleid door de Priesters van het Heilig Hart. Door de fusie hoopt men het belang van de leerlingen beter te dienen. Het is n.l. noodzakelijk, dat ook deze oudere kandida ten (die omgeschoold moeten worden) een maatschappelijk erkend schooldiploma beha len, ook omdat de theologische vervolgoplei dingen voor de toelating van kandidaten een erkend schooldiploma gaan eisen. 17 april - Sir Philip Sidney, die in het naar hem genoemde park vele jaren in zijn eentje een statische guerrilla voerde tegen het hem steeds wurgender omhelzende plantsoen- groen, is uit zijn netelige positie bevrijd door 'huurlingen' van de stedelijke plantsoenen dienst. Gewapend met bijlen en zagen wier pen zij zich manmoedig op de houten bela gers van de eeuwenoude veldheer en lieten van de jaar in, jaar uit voortwoekerende om singeling geen spaan heel. Sir Philip Sidney staat nu open en bloot als grote overwinnaar op een kaal terreintje, dat straks een groen gazonnetje wordt. Hij is niet langer de onverbeterlijke gluurder, die 56 ^utphen - 2017/2

Zutphen (vanaf 1982) | 2017 | | pagina 24