Wacht- of stopverbod in vele straten 28 februari - Voor beide zijden van de de oostzijde van de Spittaalstraat en een in- Nieuwstad, van pand 22 tot de Overwel- rijverbod voor de Rosmolensteeg, voor alle ving, geldt een stopverbod. Dit is uitgevaar- verkeer met uitzondering van wielrijders en digd in verband met de vernauwing van de voetgangers. Verder is er een stopverbod straat ter plaatse en wegens de in de toe- voor de Berkelsingel tussen Laarstraat en komst aan te brengen verkeerslichten op het Coehoornsingel. kruispunt Nieuwstad-Overwelving. Indien hier geen stopverbod zou zijn, zou het op- Rijwieltegels stellen van voertuigen voor de verkeerslich- Een wijziging waarvan men goede nota dient te nemen, betreft het plaatsen van rij wielen voor het stationsgebouw. Vroeger Nieuw is ook een wachtverbod aan de oos- waren er rijwieltegels, welke echter zijn telijke zijde van de Nieuwstad, aan de zijde verplaatst naar de zijkant. Het is thans niet van hotel Spaan, alsmede een wachtverbod meer toegestaan rijwielen voor het station voor het deel van de Weliestraat tot de te zetten. Het aanvankelijk in de regeling Burg. Dijckmeesterweg en de Burg. Dijck- opgenomen wachtverbod voor de Markt, meesterweg. Voorts is uitgevaardigd een van de Lange Hofstraat tot het Ravenstraat- stopverbod in de Weliestraat, tussen Nieuw- je, is van de baan. stad en Achterom, een wachtverbod voor ten verhinderd worden. ff ïi De Nieuwstad met links op de hoek café-lunchroom Het Klaverblad (foto: Stedelijk Museum Zutphen) ZUTPHEN tttii-ï r 0 F

Zutphen (vanaf 1982) | 2008 | | pagina 25