Uit het politierapport 30 augustus - De politie heeft proces-ver baal opgemaakt tegen de marktkoopman K., die ongeijkte gewichten in zijn kraam had; tegen H., die met zijn bromfiets niet voldoende rechts van de weg reed; tegen de fietser N., die niet op het rijwielpad reed en tegen H., die 's avonds een onverlichte auto bestuurde. Feestverlichting in Zutphen thans geheel voltooid 10 september - Het sprookje laat zich nog Feestkleed telkens gelden in onze moderne tijd. Wie De verlichtingen in het centrum der stad daaraan mocht twijfelen, moet eens een zijn gisteren voltooid, o.a. die van de kijkje bij de Grote Gracht en in het Vogel- Nieuwstad. Het spel van het schijnsel van park nemen, waar in het kader van de feest- al die lampjes biedt een levendig beeld en week "Zutphen-lichtstad" een sprookjesach- draagt veel bij tot de glans van het feest- tige illuminatie is aangebracht. Het zachte kleed. Hoewel het minder druk was dan za- licht in diverse tinten op de bomen- en terdag, mocht de kermis zich toch nog in struikgroepen doet het voortreffelijk en het een goede belangstelling verheugen. Het streven naar een juist evenwicht is ongetwij- waterorgel kreeg daarvan een flink deel mee. De zuivelexpositie oefent, zeer begrij pelijk overigens, grote aantrekkingskracht Men moet niet verzuimen ook een wande- uit op de dames, en het laat zich aanzien ling langs Rijkenhage, waar de winkeliers- dat zij in de komende dagen op een nog vereniging heeft gezorgd voor een passende drukker bezoek mag rekenen, versiering, Beekstraat, Berkelpoort en Dro- genapstoren te maken. feld bekroond. l ZUTPHEN a

Zutphen (vanaf 1982) | 2007 | | pagina 25