Een moeielijk groot te brengen kind. De Pink Pillen hebben hem veel goed gedaan. De jonge Robert Bouchard, wiens portret wij heid en is veel krachtiger geworden." hierbij geven, is een kind dat door den toe- De Heer Frangois Bouchard woont te Parijs, stand zijner gezondheid heel wat ongerust- rue Hégesippe Moreau, no. 17. heid heeft bezorgd. Hij was moeielijk groot De Pink Pillen zijn dikwijls beschouwd als te brengen, maar zooveel zorgen als zijn ge- een geneesmiddel uitsluitend voor volwas- zondheid gebaard heeft vóór hij de behan- sen personen. Dat is een dwaling. De Pink deling met de Pink Pillen volgde, zoo voor- Pillen hebben merkwaardige resultaten ge- spoedig is deze geworden sedert hij die pil- geven bij kinderen, in het bijzonder in het en heeft gebruikt. tijdperk van den groei. "Mijn zoon Robert," zeide zijn vader de heer De Pink Pillen die aan het bloed nieuw le- Francois Bouchard, "is altijd lijdende ge- ven schenken en het zenuwstelsel tot nieu- weest. Hij had bloedarmoede en klaagde we krachten wekken, kunnen slechts goed onophoudelijk. Hij had nooit honger en dik- doen aan kinderen. wijls moesten wij hem met geweld doen Het is eenvoudig noodig hen den dosis te eten. Dikwijls beklaagde hij zich over scheu- geven, die met hunne jaren overeenkomt, ten in de maag en verteerde zijn eten slecht. en die wordt aangeduid in het prospectus Wilde hij met zijn kameraadjes meeloopen dat bij de doos is. Zij geven hen bloed, dan moest hij onmiddellijk ophouden we- eetlust, kracht en frissche kleur. Zij zijn gens benauwdheid en steken in de zijde. Bij even goed voor jongens als voor meisjes, het opgaan onzer trappen was hij onmiddel- Zij genezen bloedarmoede, bleekzucht, al- lijk buiten adem. Dikwijls werd hij overval- gemeene zwakte, maaglijden, zenuwaan- len door duizelingen en suizingen. Hij be- doeningen. Zij hebben zeer hardnekkige klaagde zich veel over schele hoofdpijnen. gevallen van St-Vitusdans genezen. Altijd was hij bleek en toonde zich kouwe- Prijs f 1,75 de doos, f 9,- per 6 doozen, lijk. Des nachts sliep hij slecht. Wij hebben verkrijgbaar bij Snabilié, Steiger 27 Rotter- hem de behandeling met Pinkpillen doen dam, hoofddepothouder voor Nederland volgen die veel goed hadden gedaan aan en Apotheken. Franco toezending tegen kennissen van ons. Sedert mijn zoon de postwissel. Pink Pillen gebruikt is hij heel veel verbe- Ook echt verkrijgbaar voor Zutphen en terd. Hij is nu vroolijk, eet met smaak, be- omstreken bij Van Dijk en Wesseldijk. klaagt zich niet over de minste ongesteld- ZUTPHEN De Zutphen§e Courant van 21 november 1906 Uit de krant geknipt door Eveiien Marskamp

Zutphen (vanaf 1982) | 2006 | | pagina 23