AMBASSADEURS GEZOCHT VOORWOORD Sinds ik 2,5 jaar geleden het stokje overnam van Agnes van Brussel, ben ik behept met het Zutphense Pracht virus. Een hardnekkig virus dat je vanzelf krijgt als je met zoiets moois als Zutphens erfgoed bezig mag zijn. Ik kan amper nog gewoon door de stad fietsen, maar denk altijd 'Oooh, dat huis wil ik een keer in Zutphense Pracht'. Ik kan het tegenwoordig ook niet nalaten om in een groep even te vragen wie ons magazine kent. Helaas gaan er dan in mijn ogen nog altijd tè weinig handen de lucht in. Ik weet niet of het realistisch is dat iedereen zijn vinger opsteekt, maar het liefst wil ik dat natuurlijk wel. Daar ligt dus nog een schone taak voor ons team. Dus deel ik als ambassadeur regelmatig een exemplaar uit, of ik laat hem achter in een wachtkamer. Om het tandartsbezoek wat aangenamer te maken, maar natuurlijk ook om er weer een lezer bij te krijgen. En dat Zutphense Pracht dan stiekem in een tas glijdt zodat iemand hem thuis uit kan lezen, zie ik vooral als 'missie geslaagd'. Er zit ook een zakelijk tintje aan dit verhaal. Zoals bij elk tijdschrift valt of staat een magazine met lezers. U dus! Meer lezers betekent gewoonweg mogelijkheden om er iets moois van te maken. Daarom kunt u vanaf nu een abonnement nemen op Zutphense Pracht. Voor slechts 9,95 krijgt u hem het eerste jaar twee keer in de bus. Nu preek ik natuurlijk voor eigen parochie, maar dat is een korting van bijna 2 én gratis bezorging. Ik zou het doen! En hopelijk wordt elke lezer ook een beetje onze ambassadeur én ambassadeur van Zutphen. Want de meest effectieve reclame gaat altijd nog van mond tot mond. Deel dit nummer met uw buurman of geef een exemplaar cadeau aan een vriendin. Bij alle boekhandels in Zutphen en Warnsveld en Primera XL in Brummen is ons blad altijd te koop. En bij Boek Buro in de Beukerstraat in Zutphen zelfs ook nog alle voorgaande nummers. Zo kent iedereen in onze prachtige gemeente straks ons magazine en kunnen wij nog lang en gelukkig Zutphense Pracht voor u blijven maken. BRIGIET BLUIMINCK HOOFDREDACTEUR BRIGIET@ZUTPHENSEPRACHT.NL Brigiet Bluiminck PS: Hoe kunnen we Zutphense Pracht beter maken? Tips en verhaalideeën zijn altijd van harte welkom. 3

Zutphense Pracht (vanaf 2012) | 2019 | | pagina 3