Van Rooyens bakkerij J Adverteren in Zutphense Pracht? s, Muziek, beeldende kunst en literatuur MET ONZE ZORG KUNNEN MONUMENTEN EEUWEN VOORUIT BURGERS VAN DERWAL i pand zouden combineren met de eisen van nu en met onze eigen smaak." Een verdieping hoger is de werkkamer van Kraamwinkel. ,,Eigenlijk een verkeerde plek", lacht hij. ,,Het uitzicht leidt te veel af." En: ,,Hier heb je het gevoel dat je buiten woont, niet in een stad. Toch is de markt maar 250 meter lopen. Grappig hè? We zijn verhuisd van Amstelveen naar een echte stad.die de helft van het aantal inwoners heeft." ,,Maar wél een station", zegt Kreymborg. ,,We woonden in Amstelveen aan de Molenweg, een mooi stuk nog. Maar het haalt het niet bij Zutphen." Met de 'Randstedelijke' en andere connecties van de beide nieuwe Zutphenaren kunnen bezoekers van de IJsselsalon hun voordeel doen. Onder anderen de solo-altist van het Concertgebouw trad met zijn kwartet op, evenals harpiste Ernestine Stoop. De fraaie akoestiek van de IJsselsalon deed zich gelden. Kunstenaarsechtpaar Stultiens uit Maastricht toonde zijn werk en auteur Désanne van Brederode hield een lezing. ,,We willen kwaliteit bieden, dan komt de belangstelling vanzelf. Dat is ons uitgangspunt." Muziek, beeldende kunst en literatuur voeren in de IJsselsalon de boventoon. ,,En goed eten en drinken horen er ook bij", zegt Kreymborg. „Geweldig om te zien hoeveel ontmoetingen er al tot stand zijn gekomen, soms tussen mensen uit heel verschillende disciplines. We willen een salon zijn zoals die aan het Franse Hof in de 17e en 18e eeuw. Dat blijkt in Zutphen heel goed te passen." Sander Grootendorst Bekijk de mogelijkheden op www.zutphensepracht.nl of neem direct contact met ons op: E-mail: info@zutphensepracht.nl Tel: 0575 - 785 670 Het restaureren en onderhouden van monumentale gebouwen en andere objecten vereist veel ervaring, toewijding, ambachtelijke vaardigheden en specifieke knowhow. Burgers van der Wal heeft een specialistische afdeling die zich uitsluitend bezighoudt met monumentenzorg en die daarvoor zeldzame technieken beheerst. Zo blijven monumenten mooi en sterk als vanouds. Bakkerij Bezoek ook eens onze webshop www.vanrooyensbakkerij.nl Ambachtelijk kwaliteitsbrood Veluwse appelcake Zutphense walburgers Ruime sortering bolletjes Zutphense hanzebollen Kruittoren koekjes Drogenaps broodje Grote sortering heerlijke koekjes Van Rooyens Bakkerij Lange Hofstraat 22 7201 HV Zutphen Tel: 0575-513269 Fabriekstraat 17b - 7005 AP Doetinchem Postbus 439 - 7000 AK Doetinchem Telefoon +31 (0) 314 36 92 80 - Fax +31 (0) 314 39 27 72 E-mail info@burgersvanderwal.nl -www.burgersvanderwal.nl

Zutphense Pracht (vanaf 2012) | 2016 | | pagina 18