De mooiste verven en afwerkingen voor uw monument AAA O i. Bella Tinta 1 Onze verftechnisch adviseur komt graag bij u langs voor een advies op maat Wij werken samen met gerenommeerde schildersbedrijven Verfproducten De beste hoogglans lakken voor buiten Minerale muurverven voor buiten Binnenverf Bijzondere schildersmaterialen Leem Advies, subsidies, duurzaamheid en energie voor erfgoed Donderdag 8 november is er wederom een informatieavond over energie besparing bij monumenten. Zie www.bellatinta.nl mooi leven goed wonen EV/ERT KONING AQUAMARYN Alle klassieke monumenten kleuren, zoals standwit, bentheimerwit, standgroen en grachtengroen maar ook de plaatselijk bekende Bronkhorster kleuren. Kom kijken in onze kleurenwaaiers voor monumentaal schilderwerk. Silicaatverf Keim, Kalkverf en Kalei van Stoopen Meeus. Muurverven, Kalkverven, Krijtverf, lijnolieverf, vloerlakken. Linova is een landelijk bekende leverancier voor alle bijzondere afwerkingsmaterialen voor monumenten. Zo leveren wij bladgoud, behangerslinnen, oliën, pigmenten, wassen, politoeren en materialen voor hout en marmerimitaties. Kijkt eens op onze website www.linova.nl Lemen ruimtes hebben karakter. Hun kenmerken zijn de natuurlijke, diepgaande schoonheid, eerlijkheid en duurzaamheid. In deze ruimtes zorgt leem voor een gezond binnenklimaat en een aangename woonsfeer. Leem ontziet de natuurlijke hulpbronnen en het milieu als bijna geen enkel ander bouwmateriaal. Ook is leem de authentieke bouwstof van oude huizen. We leveren diverse soorten leem en leemproducten o.a. Claytec en Maroton. De kosten voor energie zullen de komende jaren enorm stijgen. Voor lagere energiekosten en comfortabeler wonen kan u bij Bella Tinta terecht. Onze energie adviseur weet welke maatregelen in uw monument genomen kunnen worden, wat zijn de kosten en wat is de terugverdientijd. Voor welke subsidies komt u in aanmerking? Kom naar de inloopspreekuren bij Bella Tinta om u te laten informeren over de mogelijkheden. Schilders en bedrijven kopen bij: Particulieren kopen bij: Openingstijden Linova: Maandag 7.30 tot 16.30 Dinsdag 7.30 tot 16.30 Woensdag 7.30 tot 16.30 Donderdag 7.30 tot 16.30 Vrijdag 7.30 tot 13.30 Zaterdag Gesloten Zondag Gesloten Linova Verfproducten Gelderhorst 12 7207 BH Zutphen T 0575 - 542300 email: info@linova.nl internet: www.linova.nl Bella Tinta Lange Hofstraat 30 7201 HV Zutphen T 0575 - 743000 email info@bellatinta.nl internet: www.bellatinta.nl Openingstijden Bella Tinta: maandag en dinsdag gesloten woensdag 10.00 tot 17.30 uur donderdag 10.00 tot 17.30 uur vrijdag 10.00 tot 17.30 uur zaterdag 10.00 tot 17.00 uur en op afspraak SCHILDERSVERVEN VERF DUURZAME VERF

Zutphense Pracht (vanaf 2012) | 2012 | | pagina 2