stichting djnhuisronds Houdt u van Zutphen? Word dan donateur van het Wijnhuisfonds! Door donateur te worden, steunt u de stichting Wijnhuisfonds. Als dank voor uw steun nodigt het Wijnhuisfonds u jaarlijks uit voor een bijeenkomst en u krijgt tweemaal per jaar dit monumentenmagazine Zutphense Pracht. Bovendien kunt u van speciale donateursaanbiedingen profiteren. Op onze website vindt u meer informatie en het aanmeldformulier. www.wijnhuisfonds.nl Derk Jan Verstand en Bonnes Venema bekrachtigen de samenwerking lijken een vergaande samenwerking nu toch mogelijk te maken. In een onlangs gesloten samenwerkingsovereenkomst hebben drie partijen zich aan elkaar verbonden. Het zijn niet alleen NV Stadsherstel en de Stichting Wijnhuisfonds maar ook de Stichting Vrienden van het Oude Bornhof, die 80% van de aandelen van de NV bezit. De zetels in het bestuur van het Wijnhuisfonds en de Raad van Commissarissen van NV Stadsherstel worden binnenkort bezet door dezelfde bestuurders. Het is de bedoeling op termijn één Stichting te vormen en tot die tijd samen te werken in een personele unie onder de naam Wijnhuisfonds. Intern levert dat veel efficiencyvoordelen op en extern een sterkere positie in de stad. Zutphen krijgt daarmee een nieuwe grotere monumentenorganisatie om de belangen van het historisch stadsschoon te behartigen. Tekst: Agnes van Brussel Foto huis van Borro: BOG Hans Hendriksen Waterstraat 3 7201 HM Zutphen tel +31 (0)575 511488 fax +31 (0)575 543860 zutphen@attika.nl www.attika.nl 9

Zutphense Pracht (vanaf 2012) | 2012 | | pagina 9