Bijlage U. 12 het kantoor van Gemeentewerken en het onderzoeklokaal voor de schoolarts 7. de voormalige vismarkt (opslagplaats Gemeentewerken) op 14 October verwoest; 8. de veemarkt aan de Havenstraat (verkocht aan N.V. H. J. Reesink 6 Co., doch in Qebruik bij de Qemeente) 9. de waag onder de Wijnhuistoren 10. het Wijnhuis, waarin het museum is gevestigd 11. het bureau van politie aan de Groenmarkt; 12. het politieposthuis aan de Deventerweg 13. het politieposthuis in de Hoven 14. de hoofdpost van de brandweer aan de Paardewal, met bo venwoning, kantoor en smederij en de volgende bergplaatsen voor brandblusmiddelen n.l.: a. één aan de Raadhuissteeg b. één aan de Warnsveldseweg c. één aan het Broederenkerkplein (op 14 October verwoest); d. één aan de De-venterstraat e. één aan de Marschweg bij de gasfabriek f. één aan de Kolenstraat politiebureau g. één aan de Deventerweg (politiepost) h. één aan de Zerboldstraat i. één in de Hoven, terwijl bovendien een luifel tot berging van brandladders aanwezig is aan de Lijnbaanstraat; 15. de stadstimmerwinkel en het magazijn op het Kerkhof; 16. de houtloods op de Houtwal; 17. de warme en koude kassen en bergplaats in de gemeentelijke kwekerij aan de Polsbroek 18. de loods tot berging van cokes op het terrein van de gas fabriek 19. het gebouwtje met installatie voor de bemaling van de bin nengracht, geplaatst in de tuin bij het gymnasium 20. de bergplaats aan de Vliegendijk 21. de loods aan de Reinmakershoek (opslagplaats gemeente werken) 22. de gebouwen op het terrein van de gemeente-reiniging 23. de bergplaats voor de brancard en voor materialen voor de ontsmettingsdienst aan de Rosmolensteeg (op 14 October verwoest) 24. de éénkamerwoning aan de Rosmolensteeg, bestemd voor huisvesting van die gezinnen, die tengevolge van te verrichten ontsmettingen tijdelijk hun woning moeten verlaten (op 14 October verwoest) 25. het ontsmettingsgebouw aan de Buitensingel Bijlage U. 13 26. de desinfectie-inrichting in het gebouw Reinmakershoek 11 27. het gebouw op de begraafplaats, waarin wachtkamer voor het publiek, woning voor de opzichter en werkplaats 28. het lijkenhuisje op de begraafplaats 29. het woonwagenkamp in de Hoven 30. de ruïne over de Berkel 31. 7 urinoirs; 32. 11 watertrappen en spoelingen 33 12 publicatieborden 34. één openbaar privaat. Torens en uurwerken. De bliksemafleiders van de Wijnhuis- en de Walburgstoren werden éénmaal beproefd. Aan de firma N ij land bleef opgedragen het opwinden, gelijk- zetten en onderhouden van het uurwerk van de Wijnhuistoren en van de regulateur in de burgemeesterskamer, tegen een ver goeding van f 200.— per jaar. De 4 electrische buitenklokken, n.l. één aan de Deventerweg, één aan de Warnsveldseweg, één aan de Emmerikse weg en één in de Hoven, bij de IJsselbrug werden door de fa H. A dd i cks en Zn onderhouden tegen een vergoeding voor huur en onderhoud van f 200.— per jaar. De klok bij de IJsselbrug is op 14 October vernield en niet weer aangebracht. Gebouwen bestemd voor openbaar onderwijs. De gebouwen voor het openbaar onderwijs bestemd, zijn de volgende 1. de kleuterschool aan de Paardewal; 2. de kleuterschool in de Hoven met woning voor het hoofd 3. de kleuterschool aan de Leeuwerikstraat 4. school A aan de Leeuwerikstraat 5. school D (U.L.O.) aan de Waterstraat 6. school E aan de Polsbroek 7. school F aan de David Evekinkstraat 8. het schoolgebouw aan de Tadamasingel 9. school H aan de Louisesingel 10. school in de Hoven 11. school voor buitengewoon lager onderwijs aan de David Evekinkstraat

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1944 | | pagina 137