18 Kolk ter vervanging van den heer te Boekhorst. Op 1 October 1940 kon de heer Jansen Venneboer weer zijn lessen hervatten, terwijl door de kleinere bezetting de heer Har bach niet voor een herbenoeming in aanmerking kon komen. Voor den cursus 19401941 werden herbenoemd voor de afdeeling typografen de heeren P. Aalders, M. P. D. Avis en G. v. d. Kolk. Voor wiskunde: de heer S. van Daalen. Voor theorie boekbinden werd benoemd de heer J. A. Reinds, die het vorige jaar deze lessen reeds buiten rijkssubsidieverband had ge geven. Voor natuur-werktuigkunde werd benoemd de heer W. H. J. Polman en de heer J. Strubbe werd benoemd in de plaats van ir Bax, die in verband met de slechte verbindingen niet voor een herbenoeming in aanmerking kwam. Door de geringe bezetting kon de heer van Laar niet opnieuw voor het bouwkundig teekenen worden benoemd. De heer P. de Kant wenschte niet voor een benoeming als leeraar in de wis kunde in aanmerking te komen. Bijlage E. 19 Het personeel der school bestond op 31 De cember dus uit Naam en voorletters. Functie. Vakken van onderwijs. 1. Brandsma, F. A. Directeur Vakt. electriciens enz. 2. Aalders, P. Leeraar Theorie zetten 3. Aartsen, van A. Hand-vakteekenen 4. Avis, M. P. D. Theorie drukken 5. Broere, W. Voortgezet l.o. 6. Daalen, van S. Wiskunde 7. Eskes, W. O. Waarn. dir. Voortgezet l.o. 8. Grip, de M. C. Leeraar Hout- en marmerschilderen 9. Jansen Venneboer, D. W. Voortgezet l.o. 10. Koopmans, T. Vakteekenen metaalbewerk. 11. Kolk, v. d. G. Theorie zetten 12. Leferink, H. J. Vakteekenen bouwkundigen 13. Mekkink, J. Hand-vakteekenen schilders 14. Polman, W. H. J. Natuur-werktuigkunde 15. Reinds, J. Theorie boekbinden 16. Schuppers, H. J. Theorie drukken 17. Strubbe, J. Natuur-werktuigkunde 18. Versteeg, C. Vakteekenen electriciens 19. Hesselink, A. E. Administratie 20. Dekker, A. Concierge

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1940 | | pagina 78