Bijlage E. 10 Eindexamen. Alle 9 leerlingen van de 5de klasse A en alle 23 leerlingen van de 5de klasse B namen aan het eindexamen van den cursus 1939—1940 deel. Het schriftelijk examen had plaats op 27, 28, 29, 30 Mei en 3 Juni 1940. Het mondelinge gedeelte van het eindexamen A had plaats op 29 Juni, 1 en 2 Juli. Er werden geen candidaten afge wezen. Als deskundigen waren aangewezen J. L. Baas voor Staathuishoudkunde, Staatsinrichting en Handelswetenschappen; W. H. ten Seldam voor Nederlandsch, Aardrijkskunde en Geschiede nis en mevr. Bar.esse dr L. van Wassen a a r— Crocini voor Fransch, Duitsch en Engelsch. De geslaagden zijn Mej. J. Aberson, D. J. Garretsen, E. C. F. Happé, J. Hartog, J. van Heerde, Mej. A. Hohl, A. J. Mulder, J. J. Naeff, J. E. Veldman. Omtrent hun bestemming is het volgende be kend 1 studeert handelswetenschappen in Amsterdam. 1 studeert m.o. Boekhouden. 1 studeert economie te Amsterdam. 1 is volontair op een gemeentesecretarie. 1 volgt een cursus typen, steno en handels correspondentie. 1 studeert aan de M.T.S. te Amsterdam. Het mondelinge gedeelte van het eindexamen B had plaats op 18, 19, 20, 21 en 22 Juni. Er werden 4 candidaten afgewezen. Als deskundigen waren aangewezen: dr L. Al g era voor Schei kunde, Natuurkunde, Plant- en Dierkunde; dr F. W. van Stapel voor Nederlandsch, Fransch Bijlage E. 11 Duitsch en Engelsch; dr R. Weiztenböck voor Wiskunde en Mechanica. De geslaagden zijn H. R. Armbrust, mej. H. Dekker, B. J. van Dongeren, H. J. Eggink, J. G. Hageman, L. Ha renberg, J. Hoving, B. H. Jansen, H. E. Jansen, T. J. J. Janssen Venneboer, J. G. F. Macrander, J. Nieuwenhuizen, mej. M. te Pas, A. W. v. d. Pol, G. H. Smit, mej. N. Sterkenburg, F. van Veen, H. J. van der Vegte en mej. H. Voeten. Omtrent hun bestemming is het volgende be kend 1 studeert voor analyste. 1 is leerlinge van de vakschool voor meisjes. 1 is leerling van een kweekschool. 1 is leerling van een landbouwhuishoudschool. 3 studeeren voor werktuigkundig ingenieur, 1 is leerling van de ambachtsschool. 2 studeeren op de middelbare koloniale land bouwschool. 1 studeert voor civiel ingenieur. 1 studeert voor apotheker. 1 studeert voor veearts. 1 is werkzaam in de chemische industrie. 1 studeert voor landmeter te Delft. 1 studeert medicijnen. 1 is leerling van de zeevaartschool te Amster dam. 1 studeert voor controleur mach. bouw. Programma en Er zijn 10 klassen: la, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b, B4, Onderwijs. B5, A4, A5. Het onderwijs in de wiskunde wordt in de klassen 2a, 2b, 3b, B4 en voor 2 lessen in de meetkunde in klasse lb gegeven door den

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1940 | | pagina 74