Bijlage C. 12 Het diploma verkregen Afd. Timmeren F. W. Ch. Aarsen, W. de Greef, A. J. Hakken, J. B. Klein-Lenderink, T. L. Krassenberg, H. J. Mars man, J. W. ter Maat, E, Plekkenpol, E. ten Raa, H. A. Velderman, J. W. Wegereef. Afd. Smeden-bankwerken A. D. Bargeman, B. Brands, J. A. J. Esselink, J. A. Erkens, A. G. A. Grünberg, H. Hendriksen, H. J. Helmsing, H. J. ter Horst, J. van Keulen, H. A. Mast, G. J. Meijerink, J. Nijveld, H. Raasveld, H. Remmers waal, E. H. E. Nijman, M. B. Scholten, B. Uit de Weerd, M. Vermeulen. Afd. Electriciëns J. W. Dollekamp, W. H. Doosje, H. Hendriks, B. v. Hulst, W. van Ingen, G. van Keulen, H. M. Klaassen, H. J. Leenen, van Meerten, A. v. Regte- teren, W. Sanders, J. Smeenk, K. v. Woude. Afd. Automonteurs G. Brenkman, A. J. v. Dormalen, H. W. Jansen, J. Ch. v. Langen, G. Lentink, W. Lievenstro, H. Louwes, Chr. Luchthart, H. D. Meuris, Th. A. J. Seebus, A. J. Starink, G. Tabor, G. J. Tijssen. Afd. Schilders Teunissen. Afd. Metselaars H. H Arends, Chr. Dix, H. A. van Munster, J. Pas. Afd. Bakkers A. van Beek, A. Bensink, G. C. W. Eggink, C. Hoegee, H. Th. Joling, J. Kamphuis, B. H. Knoef, Bijlage C. 13 A. J. Lamberts, M. Mobach, A. W. Nuessink, J. W. Pot, A. Timmer, J. Reusken, A. T. Weideman, J. Wesseldijk, W. H. v. d. Zee. Bij de bevordering werd de volgende maatstaf aan gelegd Praktijk onvoldoendeniet bevorderd. Vak- en handteekenen onvoldoende niet bevorderd. Theorievakken 4 onvoldoenden niet bevorderd. Theorievakken 3 onvoldoenden voorw. bevord. Voor het eindgetuigschrift Praktijk onvoldoendegeen diploma. Vak- en Handteekenen onvoldoende geen diploma. Overige vakken 3 onvoldoenden geen diploma. Aan 1 leerling v, d. klasse Electriciëns werd bij het begin van de groote vacantie het diploma uitgereikt, daar hij wegens ziekte o.a. 3 maanden de lessen had verzuimd en ook verder nog al vaak om dezelfde redenen afwezig was. 1 leerling van de afd. Timmeren wenschte nog een jaar de lessen in het metselen te volgen en twee leer lingen schilders, die voor de theorie geen gunstige resultaten hadden bereikt, wenschten nog één jaar de lessen in de tweede klas schilders te volgen. Aan deze leerlingen werd geen diploma uitgereikt. Het aantal gediplomeerden bedraagt dus 77 leerlingen. Het percentage niet geslaagden is vrij groot. Aan de leerlingen en ook aan de ouders was medegedeeld welke maatstaf bij de examens zou worden aangelegd. niet 35 (3). Bevorderd of voorw. bevorderd zijn 90 leerlingen. Niet bevorderd zijn42 leerlingen.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1940 | | pagina 62