66 Het godsdienstonderwijs volgden aan school A 52 leerlingen. D 227 F 43 G 20 - H 30 Hoven 25 Het aantal kinderen, dat ingevolge de Leerplichtwet voor de tweede maal de 7e klasse doorliep, bedroeg 3, leerlingen van de school in de Hoven. Schoolvergaderingen, ouderavonden en de daarin (daarop) behandelde onderwerpen. School A. 3 schoolvergaderingen; onderwerpen: lucht bescherming, aanschaffing leermiddelen, o ver gang, splitsing en bezetting der klassen. 1 ouderavond; onderwerp: de ambachts school. School D. 10 schoolvergaderingen; onderwerpen: over gang, vorderingen en gedrag leerlingen, aanschaffing leermiddelen. Geen ouderavonden. School E. 2 schoolvergaderingen; onderwerpen: leer middelen, overgang, positie van de school- 1 ouderavond; onderwerp: de gang van zaken op de school. School F. 2 schoolvergaderingen onderwerpen paaschrapporten, overgang, leerplan. Geen ouderavonden. School G. 3 schoolvergaderingen; onderwerpen: leer middelen, bevordering, volkszangdag. 1 ouderavond; onderwerp: luchtbescher ming, film, buitengewoon lager onderwijs. 67 School H. 2 schoolvergaderingenonderwerpen: leer middelen, overgang. Geen ouderavonden. School in de Hoven. 3 schoolvergaderingenonder werpen algemeene en aanschaffing nieuwe methode taalonderwijs. 1 ouderavond; onderwerp: schoolfeest, schoolreisjes. School voor buitengewoon lager onderwijs. 2 school vergaderingen; onderwerpen: leermiddelen en tentoonstelling vervaardigde voorwerpen. Geen ouderavonden. Koningin Wilhelminascholen voor lager onderwijs en uitgebreid lager onderwijs. 1 gecombineerde ouderavond; onderwerp: het vak wiskunde. Prinses Julianaschool. 2 schoolvergaderingen; onder werpen: leerplan, gymnastiek. 2 ouderavonden. Prins Bernhardschool. 2 schoolvergaderingen. Geen ouderavonden. Roomsch katholieke jongens- en uitgebreid lager onder- wijsscholen. 3 schoolvergaderingen; onder werpen orde, tucht, nieuwe methoden, overgang. Geen ouderavonden. Roomsch katholieke meisjesschool. 2 schoolvergade ringen; onderwerpen: tucht, het staand schrift ingevoerd. Geen ouderavonden.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1940 | | pagina 35