Bijlage N. 16 17 5. Steunverlecning aan valide arbeiders. Het jaar 1940 kenmerkte zich door een zeer sterke daling van het aantal zorggevallen. Het totaalaantal zorgweken bedroeg 16152, waarvan 7810 steunweken en 8342 werkverruimingsweken. De verhouding tusschen steunweken en werk weken is dit jaar ongunstiger geweest dan vorige jaren. De oorzaak hiervan is de lange winter van 1939/1940, waardoor in de maanden Januari en Februari in het geheel niet en in Maart slechts gedeeltelijk gewerkt kon worden. Bovendien is door den oorlogstoestand het werk eenigen tijd onderbroken geweest. Het gemiddeld aantal zorggevallen daalde, ver geleken bij het vorig jaar, van 367 tot 311 per week. Gemeentebestuur Ziekenfonds Ver. t. bestrijding v. Tuberculose Gem. Geneeskundige Dienst Nederlandsche Groot Loge R.K. Comité voor vluchtelingen Bataafsche Import Mij. Nationaal Fonds v. Bijz. Nooden Nat. Fonds tot onderst, v. d. na gelaten betr. van in Ned. Indië gevallen Militairen Gem. Bureau v. werkloozensteun Vereeniging van huiseigenaren Commissaris der Koningin Rijksdienst v. d. werkverruiming Nederlandsche Heidemaatschappij Centraal Bureau v. Inst, van wel dadigheid Vereen. „Moed, beleid en trouw" Centraal Beheer Centraal Beheer Bureau Armenzorg Buitenpost Raad van Arbeid Raad van Arbeid Bureau voor Arbeidsbemiddeling Rijksinspectie v. d. werkverruiming Transport Apeldoorn 's Gravenhage Genemuiden Enschede Ede Gorsse) Zeist Haarlem Maarn Utrecht Rheden Beerta Goor Rotterdam Utrecht 456 1 4 's Gravenhage Zutphen Gelderland 's Gravenhage Hengelo Amsterdam Arnhem Buitenpost Arnhem Nijmegen Tilburg Arnhem 1 12 Transporteeren 532 Transport 532 Gemeentelijke gezondheidsdienst Haarlem 1 Hoenderloo 1 Commissie burgerbevolking 's Gravenhage 3 P.T.T. Deventer 1 Bureau afvoer burgerbevolking Rotterdam 1 Departement v. Sociale Zaken 's Gravenhage 7 Departement v. Handel,Scheepvaart en Nijverheid 1 Departement v. Binnenlandsche Zaken 2 „Stamil" Amsterdam 26 Nederl. Visscherijcentrale 1 Rijkscommissaris Arnhem 2 Burgemeester van Neurode (Duitschland) 1 Totaal 579

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1940 | | pagina 132