Bijlage M. 14 Politieverordening. Geene. Bioscoopwet. Op de bioscopen werd geregeld controle gehouden. Bijlage M. 15 Reglementen. In de reglementen betreffende de brandweer geene wijzigingen gebracht. Hoofdpost. Deze is geplaatst in het centrum der stad, Paarden- wal 5, telephoonnummer 396. De hoofdpost eischt regelmatig onderhoud. De dienstwoning boven den hoofdpost verkeert in goeden staat. Slangenwagengebouwtjes. De slangenwagenposten verkeeren in vrij goeden staat. Het onderhoud wordt in eigen beheer uitgevoerd. Materieel. Het onderhoud van het materieel eischt bijzondere zorg en wordt eveneens door eigen personeel uitgevoerd. De geheele inventaris bestond einde 1940 uit: 1 automobielspuit, cap. 1500 liter, compleet uitgerust, met 350 meter slang, 10 straalpijpen en klein ge reedschap 1 kleine tweewielige motorspuit, capaciteit 850 liter; 4 z.g. legerspuitjes, capaciteit druk 6 atmosfeer, 1280 liter per minuut; 1 mechanische ladder, van 14 meter hoogte met bij- behooren 1 groote auto-materieelwagen met 750 meter slang, 5 straalpijpen, opzetstuk, enkele rookmaskers, verband- kist, brancard, enz. 1 kleine auto-materieelwagen; 1 transportrijwiel Naam v.d. verzoeker Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies gegeven gevolg. Zutph. Brood fabriek N.V. Plaatsing 5 electromoto- ren in perceel Haven straat 34. Alsvoren. In de vergun ning opgeno men. Zutphensche Zeemleerfabriek N.V. Plaatsing ontvleesch- en splitsmachine met 2 electro- motoren in de fabriek aan den Marschweg. Geen bezwaar. Algemeene Ned. Bouwvakarbei dersbond. Filmvertooning in geb. „De Hoop". Afdraaien film zonder ca bine op een door de brand weer aan te wijzen plaats, projectietoestel zij goed gekeurd door de brand weer film moet onont vlambaar zijn de niet te gebruiken films in geslo ten trommels, rookverbod, enz. In de vergun ning opgeno men. Ned. jeugdbond v. Natuurstudie. Alsv. in „Ons Huis." Alsvoren. Alsvoren. Ned. Reisvereen. Alsv. in de casinozaal Groote Sociëteit. Alsvoren. Alsvoren. „Kath. Zutphen". Alsv. in het St. josephgeb. Alsvoren. Alsvoren. Transportarb. Alsv. in geb. „De Hoop". Alsvoren. Alsvoren. Vereenigiging tot afschaffing alco- holh. dranken. Alsv. in „Ons Huis." Alsvoren. Alsvoren. Vrijzinnig Demo cratische Bond. Alsv. in de Nieuwe So ciëteit. Alsvoren. Alsvoren.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1940 | | pagina 119