Bijlage M. 12 Hinderwet. Bijlage M. 13 Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies gegeven gevolg. Dr E. C. C. van Lennep. Verbouw perceel IJssel- kade 10. Geen bezwaar. Spieker en Elfe- rink's Transport en Handelmaat schappij N.V. Bouw steenen loods op perceel a.d. Pollaan. Geen bezwaar. B. Tesink. Bouw steenen gebouwtje op perceel Spittaalstraat 8. Geen bezwaar. M. Th. Baakman te Vierakker. Plaatsing cirkelzaag met motor in timmerbedrijf Spittaalstraat 9. De te plaatsen motor moet zijn een kortsluitanker- motor met ster-driehoek schakelaar in gesloten uit voering of sleepringanker- motor in gekapselde uit voering en met oliege- koelden weerstand. In de vergun ning opgeno men. G. H. Bührmann's Papiergroothan del N.V., afd.M. Vromen en Co. Plaatsing 1 motor 2 P.K. perceel Havenstraat 54. Alsvoren. Alsvoren. Firma J. B. Damen en Zn. Oprichting smederij in perceel Hagepoortplein 10. In den buitenmuur van de ruimte, waarin het acety- leen-gastoestel wordt ge plaatst, een rooster aan te brengen, groot 10/22 c.m. Alsvoren. Firma H. A. A. van Elk. Oprichting graandroog- installatie, waarin 2 elec- tromotoren in perceel Noorderhaven 13. De electromotoren moe ten zijn van het type S. K.A. met ster-driehoek- schakelaar in geheel ge sloten uitvoering of mo toren met sleepringanker in gekapselde uitvoering en met oliegekoelden weerstand, enz. In de vergun ning opgeno men. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Het aan het Advtes van den :advj£S n Brandraad. j gevo]f) N.V. Handel maatschappij S. Levison. Bijplaatsing lompenpers met electromotoren in de lompensorteerderij Haven straat 19. Alsvoren. Alsvoren. Kerkvoogden Nederl. Herv. gemeente. Plaatsing benzine-motor 40 P.K. ter aandrijving brandbluschinstallatie in de St. Walburgskerk. (ondergronds.) Geen bezwaar. Gebrs. Noach en Co. Oprichting lompenopslag en -sorteerderij in de per- ceelen Polsbroek 150, 152, 154 en 156. Verlichting zij electrisch in gesloten uitvoering; de verwarming geschiede door warm water of lage- drukstoom, enz. Geweigerd op grond van de overweging, dat de inrich ting niet ge oorloofd is in zoo n dichtbe volkte buurt. A. Peters. Plaatsing elevator en transportschroeven met 2 electromotoren in graan- pakhuis perceel Hoorn werk 59. Motoren moeten kortsluit- ankermotoren zijn of ge kapselde sleepringanker- motoren met oliegekoel den weerstand (niet lucht- gekoeld.) In de vergun ning opgeno men. Dezelfde. Aanbrengen verplaatsbare electrischehijschkraan met een hijschmotor, enz. Alsvoren. Alsvoren. „Planeta" (firma Geels en Tesink.) Plaatsing electromotoren perceel Hemonystraat. 49. Alsvoren. Alsvoren. D. J. Rood. Plaatsing schoonmaak- machine voor zaaizaden met electromotoren per ceel Zevennoteboomen- straat 3. Alsvoren. Alsvoren. M. Ubbens. Plaatsing van 12 electro motoren in de papier- warenfabriek Pollaan 1. Alsvoren. Alsvoren.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1940 | | pagina 118