Bijlage C. 14 De leeraar B. S. Bakker werd op 28 Augustus gemobiliseerd. De heer Renssen werd bij zijn ziekte vervangen door den heer E. v. Aartsen, terwijl de heer F. Hartsuiker tijdelijk belast werd met de waarneming van het directoraat der school. Met ingang van 1 Augustus werd tot directeur der school benoemd de heer F. A. Brands ma, directeur der ambachtsschool te Harderwijk. Inplaats van den heer Dr. A. C. de Koek werd met ingang van 1 September benoemd de heer Drs. J. M. Reijnierse te Zutphen, die op 18 October weer vervangen werd door den heer B. Evers uit Arnhem. De heeren Rubingh en Bakker werden vervangen door de heeren Drenth en Vriend, terwijl de heer v. Aart sen per 1 Oct. 1939 tijdelijk werd benoemd. Op 31 December bestond het personeel der school dus uit: Bijlage C. 15 In de laatste helft van de maand Juli werd door het schoolbestuur een speciale vergadering belegd om af scheid te nemen van den vertrekkenden directeur, den heer J. Kruys Voorberg e. Deze vergadering werd in tegenwoordigheid van het schoolbestuur, het perso neel, de leerlingen en tal van genoodigden, gehouden op 22 Juli in de Ambachtsschool. Verschillende sprekers voerden hierbij het woord, terwijl aan den scheidenden directeur door het schoolbestuur een schemerlamp werd aangeboden, en door de leerlingen, oud-leerlingen en personeel een stoel. 4. Gebouwen. Dit jaar werd de centrale verwarming in gebruik genomen en een deel van de toiletinrichtingen gewijzigd. Aan de buitenzijde werd de school voor een deel ge verfd. In den loop van het jaar werden door de leerlingen verschillende onderhoudswerkzaamheden verricht. Naam en Voorletters. Functie. Vakken v. Onderwijs. Brandsma F. A. Abeele v. d. C. Aartsen v. E. Dijkjans H. Drenth J. Kleinbussink W. Koopmans T. Leferink H. J. Paalman W. Evers B. Strubbe j. Versteeg C. Vriend J. Dekker A. Eggink G. Mej. directeur leeraar vakteekenen, enz. bakken enz. hand-vakteekenen practijk schilderen, bankw. vakteekenen enz. pract. bankw. vakteekenen. smeden-bank w. vakteekenen. timmeren vakteekenen enz. metselen vakteekenen enz. wis-natuurkunde, voortgezet L. O. electrotechniek bankw. vakt. autotechniek enz. concierge schrijfster

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1939 | | pagina 67