76 School G. 3 schoolvergaderingen. Onderwerp Leer middelen, bevordering, tuchtmaatregelen. Eén ouderavond. Onderwerp „Wat met onze meisjes na den leerplichtigen leeftijd". School H. 2 schoolvergaderingen. Onderwerp School reisjes, overgang. Eén ouderavond. Onder werp Onze meisjes na den leerplichtigen leeftijd. School Hoven. 2 schoolvergaderingen. Onderwerp Melkvoorziening, leermiddelen, overgang, kinderfeest. Eén ouderavond. Onderwerp Schoolreisjes, 't werk van den onderwijzer. Koningin Wilhelminaschool L.O. Eén schoolvergade ring. Onderwerp„het huiswerk". Eén ouderavond. Onderwerp „het huiswerk' Koningin Wilhelminaschool U.L.O. Geen schoolver gadering. Eén ouderavond. Onderwerp „Het huiswerk". Prins Bernhardschool. 2 schoolvergaderingen. Onder werp „Onderwijsvernieuwing", leidraad 3e Hoofdinspectie, richtlijnen en raadgevingen v.d. inspectie der vereeniging voor Chr. Nat. Schoolonderwijs. Eén ouderavond. Onderwerp „De schoolstrijd" en „na de gelijkstelling". Prinses Julianaschool. 3 schoolvergaderingen. Onder werp Leerplan. Eén ouderavond. Onder werp „Naar het lyceum". R.K. Jongensschool. 3 schoolvergaderingen. Onder werp Interne aangelegenheden, overgang, ouderavond. Geen ouderavonden. 77 R.K. Meisjesschool. Eén schoolvergadering. Onder werp Orde en tucht, schrijven en hand werken. Geen ouderavonden. R.K. U.L.O. school. 3 schoolvergaderingen. Onder werp Tucht, ouderavond, overgang. Geen ouderavonden. Leerlingen, die volgens de Leerplichtwet de 7e klasse doubleeren. School A E F G H Hoven Koningin Wilhelminaschool Prins Bernhardschool Prinses Julianaschool R.K. Jongensschool Meisjesschool geen 7e leerjaar een vier geen drie geen geen geen Godsdienstonderwijs op de openbare lagere scholen werd bezocht School A door D E F G H Hoven 40 leerlingen 238 26 46 26 34 alle leerlingen der zevende klasse.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1939 | | pagina 42