40 som van f 950.hetgeen behelst dat de ratinpro- ducten in de periode van 1 April 1939 tot 1 April 1940 tenminste achtmaal zullen worden uitgelegd. Voorzoover in dit verslagjaar valt na te gaan, zijn de resultaten boven verwachting. Boven de tot nu toe aangewende verdelgingsmiddelen hebben de ratinmid- delen voor, dat ze steeds in andere smaken worden voorgezet, zoodat er steeds volop van gegeten wordt. Eén enkele uitlegging in de stallen der veemarkt leverde den volgenden dag veertig doode ratten. 41 HOOFDSTUK VIII. VOLKSHUISVESTING. Bouw- en Woningtoezicht. Gedurende het jaar 1939 werden 129 aanvragen be handeld voor het bouwen en verbouwen van perceelen, het maken van rioolaansluitingen of het uitvoeren van werken aan den openbaren weg, terwijl 127 vergun ningen werden verleend, waaronder 19 18 voor geheel nieuwbouw; 49 48 voor het veranderen, uitbreiden of vernieuwen van gebouwen 3 3 voor aansluiting op het gemeen teriool voor afvoer van menage water 41 41 voor aansluiting op het gemeen teriool voor een overstortleiding van beerputten 9 9 voor het bouwen van schurene.d.; 5 5 voor het plaatsen van erfaf- scheidingen 3 3 voor het aanbrengen van zonne schermen, uithangborden, licht bakken en automaten. De hieronder genoemde verzoeken zijn om de daarbij genoemde redenen afgewezen het bouwen van een winkelhuis met bovenwoningen aan de Markt, omdat het gebouw zich achter de achter gevelrooilijn zou uitstrekken Aanvragen. Vergunningen.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1939 | | pagina 22