Bijlage M. 16 Reglementen. In de reglementen betreffende de brandweer geene wijzigingen gebracht. Hoofdpost. Deze is geplaatst in het centrum der stad. Paarden- wal 5, Telephoonnummer 396. De hoofdpost eischt regelmatig onderhoud. De dienstwoning boven den hoofdpost verkeert in goeden staat. Slangenwagengebouwtjes. De slangenwagenposten verkeeren in vrij goeden staat. Het onderhoud wordt in eigen beheer uitgevoerd. Materieel. Het onderhoud van het materieel eischt de bijzondere Bijlage M. 17 zorg en wordt eveneens door eigen personeel uitgevoerd. In de maand Augustus 1939 werden vanwege het Rijk aan de gemeente ten behoeve van den Luchtbe schermingsdienst 4 draagbare en rijdbare motorbrand spuiten (z.g. legerspuitjes) ter beschikking toegezonden, alle volledig uitgerust, elk met 200 M. vlasslang 85 m.m., 4 straalpijpen en broekstuk met afsluiters; alles van solide samenstelling. De spuitjes zijn in gebruik bij de brandweer en voldoen boven verwachting. De geheele inventaris bestond einde 1939 uit 1 automobielspuit, cap. 1500 L., compleet uitgerust, met 300 M. slang; 1 kleine tweewielige motorspuit, cap. 850 L. 1 motorspuit, cap. 600 L., compleet uitgerust, met 250 M. slang 4 z.g. legerspuitjes, cap. druk 9 atm., 1280 L. per minuut. 1 mechanische ladder, van 14 M. hoogte met bij- behooren 1 kraanwagen 1 groote auto-materieelwagen 1 kleine auto-materieelwagen 1 transportrijwiel 2 zware brandladders 1 stokladder 3 eenhakige haakladders 3 steekladders 1 rookmasker (zuurstof) 6 kleine rookmaskers 1 total luchtschuimkanon 9 brandbluschtoestellen 8 slangenwagens compleet uitgerust; 5 handbrandspuiten. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies gegeven gevolg. Volkszangcomité Filmvoorstelling in de Buiten-sociëteit. Afdraaien film zonder ca bine op een door de brand weer aan te wijzen plaats, projectietoestel zij goed gekeurd door de brand weer film moet onont vlambaar zijn de niet te gebruiken films in geslo ten trommels, rookverbod, enz. In de vergun ning opgeno- men. Vrijz. Democra tische Jongeren Organisatie. Alsvoren in „Ons Huis." Alsvoren. Alsvoren. Vrijzinnig Her vormden. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1939 | | pagina 124