al)® Bijlage M. 14 Politieverordening. Geene. Bioscoopwet. Bijlage M. 15 2c! Naam v. d. verzoeker. Het aan het advies gegeven Advies van den Brandraad. Omschrijving gevolg N.V. Eierhandel voorheen R. Ha renberg. N.V. H. J. Ree- sink 6 Co. Fa. M. Vromen Co., afdeeling van G. H. Bühr- mann's Papier- groothandelN.V. Plaatsing spijkermachine en electromotor van 3 P.K. in haar bedrijf a.d. Dreef no 18. Aanbrengen van 2 electro- motoren ter aandrijving van een hijschtakel in het magazijn pand Contre- escarpe 6. Plaatsing van 3 electro- motoren in papierwaren- fabriek Havenstraat 54. De te plaatsen motor moet zijn een kortsluitanker- motor met ster-driehoek- schakelaar in gesloten uit voering of sleepringanker- motor in gekapselde uit voering en met oliege- koelden weerstand. Geen bezwaar. Huizen van de electro- motoren te aarden, de motor van 4 P.K moet zijn gekapseld en met olie- gekoelden weerstand öf een kortsluitankermotor. (S.K.A.) In de vergun ning opgeno men. In de vergun ning opgeno men. H. W. C. van Film vertooning in„Negro" Beek. Bijz.Vrijw.Land- j Idem casinozaal Groote storm. Sociëteit. Afdraaien film zonder ca bine op een door de brand weer aan te wijzen plaats, projectietoestel zij goed gekeurd door de brand weer film moet onont vlambaar zijn de niet te gebruiken films in geslo ten trommels, rookverbod, Alsvoren, met plaatsing brandvrije cabine onder toezicht van een brand wacht. In de vergun ning opgeno- Alsvoren. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies gegeven i gevolg. Classicale Zen- dingsvereeniging. Filmvertooning gebouw voor Chr. belangen. Chr.Reisvereeni- 0ing. Friesche vereeni- ging- Geb. „de Hoop" Bestuur v. h. Gereformeerde Jeugdcentrale „Isala". Nat. Chr.Geheel- Onthouders ver- eeniging. Nat. Jongeren Verbond. Plaatselijk comité van „Herwonnen Levenskracht." Roomsch Kath. Werkl. vereen. G. Uiterwijk. Vereen, afschaf fing alcoholhou dende dranken. Afdraaien film zonder ca bine op een door de brand weer aan te wijzen plaats, projectietoestel zij goed gekeurd door de brand weer film moet onont vlambaar zijn de niette gebruiken films in geslo ten trommels, rookverbod, enz. Alsvoren gebouw voor Chr. belangen. - Alsvoren. Alsvoren in „Ons Huis". Alsvoren. Alsvoren in het gebouw „de Hoop Alsvoren. I Alsvoren i.d. Geref. Kerk. Alsvoren. Alsvoren in „Ons Huis". Alsvoren. Alsvoren in gebouw voor Chr. Belangen. Alsvoren. Alsvoren in „Ons Huis." Alsvoren. Alsvoren in het St Joseph- gebouw. Alsvoren I Filmvertooningen in St Josephgebouw. Alsvoren. Filmvertooning in „Ons Alsvoren. Huis". Alsvoren in gebouw „de Hoop I Alsvoren. In de vergun ning opgeno- A ls voren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren, Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1939 | | pagina 123