iiL Bijlage M. 12 J. A. A. J. Kro nenburg. Bijlage M. 13 Hinderwet. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies gegeven gevolg. van draadglas op ijzeren roeden; in den werkkuil een ventilatie naar de buitenlucht aanbrengen; de verwarming geschiede door warm water of lage drukstoom en den ver warmingsketel op te stel len geheel afgescheiden van de garage; de ver lichting zij electrisch in geheel gesloten uitvoering. In de vergun ning opgeno men. Hardonk's Auto bedrijf N.V. Veranderen van perceel Stationsweg 3 tot garage en bovenwoning. Alsvoren. Alsvoren. Kleefstoffenfa- briek gebr. Struyck Verbouwing perceel Hoornwerk 4345. Geen bezwaar. Verbouwing perceel Coeh. singel 22. Alsvoren. Lintveld. Bouw houten werkplaats en winkel Gr. Ottosingel 127. In principe tegen houten getimmerten. Vergunning verleend. H. Reesink Co. N.V. Bouw houten gebouw tot berging van wagens, enz., Havenstraat. In principe tegen houten getimmerten, des te meer als in het gebouw motor voertuigen worden ge plaatst. Vergunning verleend on der voorwaar de, dat geen motorvoertui gen in het ge bouw worden geplaatst. Rijksgebouwen dienst. Verbouwing dienstwonin gen, Lunettestraat. Geen bezwaar. Sint Anthony Gr. Broederschap. Bouw van 4 woonhuizen, een werkplaats en 2 hof jeswoningen a. d. Berkel- singel. De ventilatie-openingen van den werkkuil in de werkplaats op een venti- latieleiding aan te sluiten. In de vergun ning opgeno men. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies gegeven gevolg. A. J. Schut. Verbouwing perceel Waterstraat 43. Deuren van de garage naar de woning brand vrij bekleeden en zelfslui- tend te maken; den onder kant van de trap in de garage eveneens brandvrij te bekleeden. In de vergun ning opgeno men. Vereeniging Schoolwerk- tuinen. Maken houten gebouwtje perceel Leeuweriklaan. In het gebouwtje mag niet gestookt worden. Alsvoren. A. Visser. Bouw van een loods, Groensteeg 140 Geen licht brandbare stof fen, turf of hout daarin opslaan. Alsvoren. D. A. Azink. Uitbreiding fabriek van zuivelwerktuigen in per ceel Kolenstraat 27. Geen bezwaar. N.V. Bataafsche Import Mij. te Den Haag. Plaatsing electr. gedreven benzinepomp ter vervan ging van de bestaande voor de garage van B. Vlaswinkel a. d. Bcrner- straat. De voorwaarden, ver meld in het in 1935 uit gegeven rapport der Ben- zine-commissie 1927. In de vergun ning opgeno men. Dezelfde. Aanbrengen nieuwe pomp- installatie voor de ben zinebewaarplaats Berkel- singel 40. Alsvoren. Alsvoren. N.V. Bataafsche Petroleum Maat schappij te Den Haag. Uitbreiding opslagplaats van aardolie-producten aan het Hoornwerk, door bijplaatsing van een tank van 6000 L. Alsvoren. Alsvoren.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1939 | | pagina 122