20 Aan het eindexamen, dat werd afgenomen ten overstaan van de Commissie van Ge committeerden, namen alle leerlingen deel Het schriftelijk gedeelte had plaats van 8 Juni tot en met 18 Juni. Het mondeling op 2/ en 28 Juni. Er slaagden 7 mann. en 2 vrouw, leer lingen, terwijl 2 mann. leerlingen werden afgewezen. De namen der geslaagden zijn: N Janzen; C. KillesteinR. Koerselman; H. Kuiper; G. Lentink; I. Martina; G J Meijerink; A. SipkensS. van Sluijters. Alle leerlingen zochten en vonden een be trekking in handel of industrie. Rest alleen nog te vermelden, dat hier mede de Gemeentelijke Handelsschool aan haar einde is gekomen. Bij besluit van den Raad der gemeente Zutphen werd deze school opgeheven. Bijlage E. 21 Personeel, V. Gemeentelijke Handelsavondschool „Mercurius". Het personeel aan de school verbonden was op 31 December als volgt samengesteld Leerlingen. De tijdelijke benoeming van den heer D. A. van Arragon en den heer J. Hoevers werd wederom met een jaar verlengd. Tengevolge van ziekte konden 44 uren, tengevolge van familieomstandigheden 4 uren niet gegeven worden. De verdeeling over de betrokken leeraren was als volgt: J. Lindeman 12, K. Koiter 7, J. Kroese 2, A. Barto 3 en S. Dijkman 24 uren. Het aantal leerlingen bedroeg op 1 Jan. 1938: LEERAREN. LEERVAKKEN. Aantal uren p. w. G. W. 't Hart, Dir. A. Barto A. Broekhuizen K. Koiter, waarn. dir. J. Kroese M. N. H. Leijs C. Lindeman S. Dijkman D. A. v. Arragon (tijd.) J. Hoevers (tijd.) Handelswetenschappen Stenogr. en Machineschrijven Engelsch en Aardrijkskunde Engelsche taal en correspondentie Duitsch en Ned. correspondentie Handelswetenschappen Duitsche taal en correspondentie Handelswetenschappen Ned. taal en schrijven Ned. taal en correspondentie Totaal 12 7 8 7 5 2 5 6 5 5 62

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1938 | | pagina 83