Bijlage C. 4 bedankte, Mevr. H. H. de Jonge v. Ellemeet— den Tex Bondt. Als aftredende bestuursleden werden herkozen Mevr. Padt de Voogd en de heeren Ir. C. Hasselo en G. van der Burg, welke allen de herbenoeming aannamen. I. Vakschool voor Meisjes. Gedurende dit jaar waren aan de school werkzaam van 1 Jan. 31 Dec. Mej. A. C. Simmermans, Directrice. I. M. v. d. Worp, Adj. Directrice en leerares koken en voedingsleer, leerares teekenen. leerares costuumnaaien en patroon teekenen. leerares nuttige handwerken, leerares idem, patroontee- kenen en linnennaaien. leerares huishoudkunde en waschbehandeling. leerares idem. leerares idem. leerares koken en voedings leer. leerares idem. leerares algemeen vormend onderwijs. de Heer Dr. J. C. Blok. leeraar hygiëne. W. F. van Raaij, leeraar administratie. Mej. F. E. Kan, assistent huishoudster. A. v. d. Meent, concierge. J. Kroeze, Chr. Nipius, D. Wahl, A. Mentink, A. Bogtstra, A. Doornik, C. E. Visser, G. Ie Nobel, W. Kleiterp, D. Meijer, Bijlage C. 5 Van 1 Jan, 1 Aug. Mej. W. L. J. Tacke, Vanaf 1 Sept. Mej. I. Sijsses, Van 1 Jan. 5 Aug. Mej. J. Klaassen, Vanaf 1 Sept. Mej. J. G. Nauta, Van 1 Jan.—1 Maart Mej. J. Meijneke, leerares patroonteekenen en linnennaaien. leerares idem en costuumn. leerares kinderverzorging en opvoeding. leerares idem. leerares costuumnaaien patroonteekenen. Vanaf 1 Maart Mej. E. H. v. Wagensveld, leerares idem. Van 1 Jan.1 April: Mej. L. Bijvanck, leerares fraaie handwerken. Vanaf 15 Febr.— 1 April: en Mej. M. Leydens, Van 1 Jan.4 Sept.: Mej. A. Geurts, Van 1 Jan.—1 April Mej. J. Hooyerink, Mej. M. v. d. Berg Van 28 Febr.—1 Aug.: Mej. C. Doyer, leerares idem voor enkele uren, die ingaande 1 April volledig haar taak aanvaardde. leerares Na. leerares Na. leerares NVIII. Van 1 Sept.- Mej. A. Kok Van 1 Oct.- Mej. A Gret, -31 Dec. leerares algemeen vormend onderwijs. leerares Na. •31 Dec. leerares Na.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1938 | | pagina 63