Bijlage B. 10 Het verzuim zonder geldige reden blijkt zeer gering te zijn, hetgeen blijkt uit de volgende opgave. - 2/3 - Aantal schoolvergaderingen en ouderavonden en behandelde onderwerpen. School A. 3 schoolvergaderingen. Onderwerp Aan vrage leermiddelen, bevordering, inrichting bibliotheek. Eén ouderavond. Onderwerp Lezing van den schoolarts over de waarde van den Schoolartsendienst. Bijlage B. 11 School D. 10 schoolvergaderingen. Onderwerp: Leer middelen en leerlingen. School E. 3 schoolvergaderingen. Onderwerp ouder avond, leermiddelen, overgang, ouderavon den regelmatig te houden. 2 Ouderavonden. Onderwerp school, straffen, organisatie, rapporten. School F. 3 schoolvergaderingen. Geen bijzondere on derwerpen, rapporten, overgang, klaswis seling. 1 Ouderavond. Onderwerp Over het werk van den onderwijzer. School G. 3 schoolvergaderingen. Onderwerp Leer- middelenlijst, volkszangdag, nieuwe methodes. 1 Ouderavond. OnderwerpWat moeten onze meisjes worden School H. 4 schoolvergaderingen. Onderwerp le. Aan vrage leermiddelen. 2e. Bezuiniging daarop. 3e. Overgang der leerlingen. Besloten werd een nieuwe rekenmethode aan te schaffen. Eén ouderavond. Onderwerp Buitengewoon Lager Onderwijs. School Hoven. 3 schoolvergaderingen. Onderwerp Leermiddelen, bevordering, ontwerp leer plan, medewerking a. h. Oranjefeest. Be sloten werd als school mede te werken aan het Koninginnefeest in de Hoven. 1 Ouder avond. Onderwerp: Samenwerking tusschen school en huis. School Buitengewoon Onderwijs. 3 schoolvergaderingen. Onderwerp tentoonstelling, aanschaffiing leermiddelen, schoolreisje. Geen ouderavond, maar een tentoonstelling van het gemaakte werk. Naam, der school. Ongeoorloof de verzuimde schooltijden. Uitgedrukt in procenten van het totaal aantal schooltijden. School A D U.L.O. -r- E 19 7*3 „F G 30 H 39 0.037 Hoven 22 0.02 Buitengewoon Onderwijs Koningin Wilhelminaschool L.O. U.L.O. Prinses Julianaschool Prins Bernhardschool R.K. Jongensschool L.O. 34 0.03 U.L.O. Meisjesschool

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1938 | | pagina 52