Bijlage T. 4 4. K.B. van 16 Mei, S. 853 tot wijziging en aan vulling van het Melkbesluit. Door deze wijziging werden enkele veranderingen van redactioneelen aard aangebracht, terwijl de toevoeging van een bindmiddel aan chocolademelk en chocoladetaptemelk werd toegestaan. Voorts werd bepaald, dat in karnemelkspap aardappelmeel mag worden gebruikt, mits dit wordt gedeclareerd. Bovendien werden eischen gesteld aan ijscompositie, een melkproduct, dat gebezigd wordt bij de be reiding van consumptieijs. 5. K.B. van 13 Juni, S. 856 tot wijziging van het Eierenbesluit. Bij deze wijziging werd bepaald, dat eendeneieren in winkels en op andere verkoopplaatsen aanwezig, moeten zijn voorzien van een stempel „Eendenei, 10 minuten koken". 6. K.B. van 13 Juni, S. 857 tot wijziging van het Algemeen Besluit (Warenwet). Door deze wijziging is het gebruik van eenden eieren of deelen daarvan bij de bereiding van eet- of drinkwaren verboden, tenzij schriftelijke onthef fing van dit verbod is verleend door den directeur van den Keuringsdienst. 7. K. B. van 18 Juni, S. 858 tot wijziging van het Jam-limonadebesluit. Bij deze wijziging werden enkele kleine verande ringen in het bestaande Kon. besluit aangebracht en de eisch ten aanzien van de inhoudsvermelding nader omschreven. 8. K. B. van 21 Juni, S. 859 tot wijziging van het Kapokbesluit. Hierbij wordt voorgeschreven, dat gebruikte kapok, Bijlage T. 5 vermengde kapok en vermengde gebruikte kapok als zoodanig moeten worden aangeduid, terwijl kussens, beddegoed en voorwerpen voor het red dingswezen niet met gebruikte kapok gevuld mogen worden. 9. K.B. van 21 Juni, S. 860 tot aanvulling van het K. B. van 26 Maart 1921, S. 638, Bij deze aanvulling worden in de lijst van artikelen, die worden beschouwd als „waren" in den zin der Warenwet, opgenomen a. Kapok al of niet gebruikt, en mengsels welke kapok, al of niet gebruikt, bevatten. b. Kussens, beddegoed zooals bedden, matrassen, peluws, dekens en voorwerpen voor het reddingswezen, welke een vulsel bevatten. 10. K. B. van 30 Juni, S. 861 tot wijziging van het Waschmiddelenbesluit. Bij deze wijziging zijn enkele redactieverbeteringen aangebracht en bovendien eischen gesteld aan „Bleek- en Waschmiddel" en aan „Zelfwerkend Wasch- middel met Bleekmiddel". 11. K.B. van 30 Juni, S. 862 tot wijziging van het Besluit op vaste melkproducten. Hieronder zijn de eischen aan „weipoeder" te stellen, vastgelegd. 12. K.B. van 22 Augustus. S. 865 tot vaststelling van een Vleesch- en Vleeschwarenbesluit. In dit nieuwe besluit, ter vervanging van het Vleeschwarenbesluit S. 1924, no. 315, zijn schei kundige eischen voor vleesch vastgesteld, terwijl een inhoudsaanduiding is voorgeschreven voor de voorwerpen, waarin vleeschwaren zijn vervat. 13. K.B. van 10 October, S. 866 tot aanvulling van

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1938 | | pagina 230