30 Bovendien werden door militairen van het garnizoen Zutphen 3448 kuip- en 245 sproeibaden genomen. Up den beganen grond werden van het achterste deel12 eerste- en 2 tweede klasse kuipbaden afgenomen. e daardoor vrij gekomen ruimte werd bij het wasscherij- gebouw aangetrokken. Het grootbad op den beganen grond werd door 2 sproeibaden en 1 kuipbad vervangen. Up de verdieping werd de wachtkamer afgebroken - de vrijgekomen ruimte werd benut voor het maken van 2 derde klasse kuipbaden en 1 tweede klasse bad De badmeester H. J. Dul en zijn echtgenoote werden September 1938 gepensionneerdin hun plaats werden benoemd W. Daniëlse en echtgenoote. Plantsoenen, wandelplaatsen en beplantingen. De plantsoenen en beplantingen werden met de be schikbare gelden zoo goed mogelijk onderhouden. Wegens ziekte of andere gebreken werden 41 boomen gekapt en na inschrijving verkocht. Langs den Jacob Damsingel en den Berkelsingel werden de aanwezige boomenrijen gedeeltelijk gedund Langs den Coehoornsingel, van den Deventerweg tot tegenover de Buitensociëteit, is een nieuwe boomenrij geplaatst. De aldaar geplaatste krimiinden zijn afkom stig van de boomenrij langs den Graaf Ottosingel, die daardoor gedeeltelijk is gedund. De fonteinen verbruikten 1955 M3 water. REINIGINGSDIENST. De nieuwe wagenloods kwam in Februari gereed Na ingebruikneming werd de bouwvallige wagenloods aan de zuidzijde van het terrein afgebroken en het materiaal publiek verkocht. De nieuwe geheel van steen 31 opgetrokken loods biedt plaats voor minstens 20 wagens en voldoet uitstekend. Het omliggende terrein werd met dubbele klinkers bestraat. De overige gebouwen werden naar behooren onder houden. Materiaal. Eén kleine aschwagen werd grondig hersteld. Er is één nieuwe modderwagen gemaakt, terwijl een andere van een nieuwen modderbak werd voorzien. Privaattonnen behoefden niet te worden aangekocht. Bespanningen. De gezondheidstoestand der paarden liet in de eerste helft van Februari veel te wenschen over. Bij alle paarden vertoonden zich dezelfde ziekteverschijnselen n.l. slecht eten en meerdere of mindere verhooging van temperatuur. Gelukkig herstelden allen weer. In dien tijd werd de dienst met huurbespanningen on derhouden. De dienst beschikt thans over 9 paarden. Ten behoeve der paarden van den dienst werd f 4327.23 uitgegeven aan huurbespanningen f 829.55 en aan bijdrage in het paardenfonds f 250. De kosten hebben voor 3298 dagen bedragen per paard en per dag f 4327.23 3298 f 1.32. Het aantal werkuren bedroeg voor de eigen be spanningen 21048 en voor de huurbespanningen 1761 Ls- De kosten van de paarden over de werkuren omge slagen hebben bedragen f 4327.23 21048 20l/j cent.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1938 | | pagina 17