22 durende 1938 gehouden, wordt gevonden in den hierna volgenden staat. Torens en uurwerken. Aan de firma Nijland bleef opgedragen het op winden gelijkzetten en onderhouden van het uurwerk met carillon van den Wijnhuistoren en van den regu- ateur in de Burgemeesterskamer, tezamen voor de som van 1 350 per jaar en aan de firma H. Addicks 23 en Zn te Amsterdam, het onderhoud der hamers, klepels en draden van het carillon van den Wijnhuis toren, tegen een vergoeding van f 90 per jaar. De bliksemafleiders van den Wijnhuis- en den Wal burgstoren werden éénmaal beproefd. Ter uitvoering van Uw besluit van 11 October 1937 werd door de firma J. H. Addicks en Zn in Februari een electrische klok in het plantsoen bij den oprit van de IJsselbrug in de Hoven geplaatst. De electrische buitenklokken werden door de firma J. H. Add icks en Zn onderhouden, tegen een ver goeding van f 200 per jaar. HOOFDSTUK VI. OPENBARE ORDE, VEILIGHEID EN ZEDELIJKHEID. In verband met de geregelde uitbreiding van het bebouwde gedeelte der gemeente werd de surveillance vooral in de buitenwijken, ten einde ook aldaar een zoo goed mogelijk toezicht uit te oefenen, door de gemeentepolitie in den regel per rijwiel verricht. Met het oog op den voor filmvertooningen gestelden leeftijdsgrens werd op bioscoopvoorstellingen geregeld toezicht gehouden. Aan 485 personen werd door de politie in een der volkslogementen nachtverblijf verstrekt en aan 21 in het politiebureau. De volkslogementen en het woonwagenkamp werden voortdurend aan een scherpe controle onderworpen. Aantal in schrijvers. Omschrijving der werkzaamheden. Aannemer. 10 10 11 10 13 13 10 Het afbreken van zes wo ningen in deLievenheersteeg. Het bouwen van een trans formatorhuisje a. d. Boom pjes wal. Het maken van een lichtkap boven het handteekenlokaal van de H.B.S. Het aanbrengen van enkele wijzigingen in de school in de Hoven, als het maken van plafonds, een gangvloer enz. Het afbreken van een be staande ijzeren brug en het bouwen van een gewapend- betonbrug over de Berkel in den Warnsveldschenweg. Het afbreken van de brug over de Binnengracht bij de Laarstraat en het maken van een betonduiker aldaar. Het afbreken vande perceelen Lombardsteeg no. 10 en Oude Wand no. 20. G. Saalmink Zutphen W. Boerman Zutphen G. H. Ruysink Zutphen G. Bokhorst Zutphen C. G. de Kroon Rhenen idem A.J.BuitinkenJ. G. W. Boerkamp Klarenbeek

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1938 | | pagina 13