1W Bijlage M. 20 Reglementen. In de reglementen betreffende de brandweer geene wijzigingen gebracht. Hoofdpost. Deze is geplaatst in het centrum der stad, Paarden- wal 5, Telephoonnummer 396. Bijlage M. 21 De hoofdpost eischt regelmatig onderhoud; vooral het gedeelte oude dak vergt nog al eens reparatie, dat meestal door het vaste personeel wordt uitgevoerd. Aan de dienstwoning boven den hoofdpost moet eenig onderhoudswerk worden verricht; overigens verkeert die woning in goeden staat. Bij besluit d.d. 7 Maart 1923, No. 57 van Gedepu teerde Staten werd aan Burgemeester en Wethouders ingevolge de hinderwet vergunning verleend tot het oprichten eener inrichting voor timmeren, smeden en verven in den hoofdpost, met plaatsing van 2 electro- motoren, resp. van 2 en 1 P.K. en bij besluit d.d. 15 Juni 1936 No. 140 van Gedeputeerde Staten vergun ning tot uitbreiding dier inrichting door bijplaatsing van een draaibank en een electromotor van l/2 P- K. Slangenwagengebouwtjes. De slangenwagenposten verkeeren in goeden staat. Het onderhoud daarvan wordt in eigen beheer uit gevoerd. Materiëel. Het onderhoud van het materiëel eischt de bijzondere zorg en wordt door eigen personeel met stiptheid uit gevoerd. De geheele inventaris bestond einde 1938 uit: 1 automobielspuit, cap. 1500 L., compleet uitgerust, met 300 M. slang 1 kleine tweewielige motorspuit, cap. 850 L. 1 motorspuit, cap. 600 L., compleet uitgerust, met 250 M. slang; 1 mechanische ladder, van 14 M. hoogte met bij- behooren Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge- geven gevolg. Prot. Bond. Nederl. Radiovereen., Ned. Chr. Reisvereeniging, Ned. Chr. Roomsch Kath. Werkl. vereen. Rijkslandbouw- winterschool. Uiterwijk, G. Volkszang- Comité. Wandelvereen. „Altijd Fit". Warnsveldsche- weg kwartier. Filmvertooning Buiten- societeit. Filmvertooning geb. Chr. belangen. Filmvertooningen gebouw Chr. belangen. Filmvertooningen in St. Jozephgebouw. Filmvertooning in lunch room „Centraal". Filmvertooning Buiten- societeit. Filmvertooning Buiten- societeit' Filmvertooning „OnsHuis" Filmvertooning Buiten- societeit. Afdraaien film zonder ca bine op een door de brand weer aan te wijzen plaats, projectietoestel zij goed gekeurd door de brand weer film moet onont vlambaar zijn de niet te gebruiken films in geslo ten trommels, rookverbod, enz. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. In de vergun ning opgeno men. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1938 | | pagina 121