130 1 Bijlage M. 18 Politieverordening, Geene. Bioscoopwet. Bijlage M. 19 Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge- geven gevolq. L. Schoonman. Uitbreiding boekbinderij in perceel Barlheze 8. De motor 3 P.K. ter aan drijving van de vouwma- chine moet zijn met sleep- ringanker, in gekapselde uitvoering en met een olie gekoelden weerstand; de andere bij te plaatsen motoren moeten zijn kort- sluitankermotoren met schakelaars in gesloten uitvoering. In de vergun ning opgeno men. Th. Schutten. Oprichting broodbakkerij in perceel Hellenraetpl. 42. Alsvoren. De deur in de woonkeu ken, toegang gevende tot de bakkerij, moet aan de zijde der bakkerij bekleed zijn met brandvrij ma teriaal. Alsvoren. Mevr. G. Bast- van der Schoot, Eefde. Besturenbond, Chr. Chr. onderwijs, Vereen, tot be vordering van Filmvertooning Chr. belangen. gebouw Alsvoren. Alsvoren Buitensocieteit. Afdraaien film zonder ca bine op een door de brand weer aan te wijzen plaats, projectietoestel zij goed gekeurd door de brand weer film moet onont vlambaar zijn de niet te gebruiken films in geslo ten trommels, rookverbod, enz. Alsvoren. Alsvoren. In de vergun ning opgeno men. Alsvoren. Alsvoren. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. Drankweerco- mité, Zutphensch. Filmvertooning in „Ons Huis" Fabrieks- en Transp.arb.,Ned. Bond van Chr. Filmbureau „Niestand" te Hilversum. Fonds tot bestr. van tuberculose. Garssen, firma. Gereformeerde jeugdcentrale. Ds. W. de jager. Kweek-, Markt en Ventvereen., Zutphen. e.o. Leger des Heils. Lijkverbranding, Vereen, voor facultat. Lijkverbranding, Arb. vereen, voor Marthastichting te Alphen a.d. Rijn Filmvertooning gebouw Chr. belangen. Filmvertooning Buiten societeit. Filmvertooning gebouw Chr. belangen. Filmvertooning Volkshuis. Filmvertooning Ger. Kerk. Filmvertooning gebouw Chr. belangen. Filmvertooning in „Negro" Filmvertooning in gebouw Leger des Heils. Filmvertooning gebouw „Ons Huis". Alsvoren. Filmvertooning gebouw Chr. belangen. Afdraaien film zonder ca bine op een door de brand weer aan te wijzen plaats, projectietoestel zij goed gekeurd door de brand weer film moet onont vlambaar zijn de niet te gebruiken films in geslo ten trommels, rookverbod, Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. In de vergun ning opgeno- Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1938 | | pagina 120