us Bijlage M. 16 Bijlage M. 17 Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. D. Gijsbertsen. D. J. P. Harbach. Firma J. Hen driks Jr. Oprichting meubelmakerij perceel Reinmakersh. 11. Bijplaatsing boormachine annex cirkelzaag, perceel Spittaalstraat 6. H. Huiskamp Jr. Oprichting smederij per- te Eefde. ceel Halterstraat 17. I. Levie. A. Meerstadt. Oprichting lompenopslag plaats,perceel Diezerstr.27. Bijplaatsing van een af- kortzaag 1 electromotor in de timmerwerkplaats Roodetorenstraat 8. Oprichting bewaarplaats jacht- en metaalpatronen in perceel Schupstoel 16. Motoren moeten zijn kort- sluitankermotoren met af sluiters of ster-driehoek schakelaars in gesloten uitvoering. Op de 1ste verdieping, waar de bewaarplaats is aangebracht, mag niet worden gestookt en ge rookt en mogen geen licht ontvlambare of licht brandbare stoffen of voor- werpen worden bewaard. Verder op te nemen de volledige bepalingen, ver vat in het oude vergun- j ningsbesluit. Motoren moeten zijn kort- sluitankermotoren met af sluiters of ster-driehoek schakelaars in gesloten uitvoering. Geen bezwaar. Aanbrengen rookverbod. Geen andere kunstvcr- lichting dan electrisch in gesloten uitvoering geen andere verwarming dan warmwater of lage druk stoom. Motor moet zijn een kort- sluitankermotor met ge sloten ster-driehoek scha kelaar, of een sleepring anker-motor in gekapsel- de uitvoering en met olie- gekoelden weerstand. Het aan het advies ge geven gevolg. In de vergun ning opgeno men. In de vergun ning opgeno men. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het I advies ge geven gevolg. F. v. Nistelrooij. Firma J. Ordel- man en Zonen. Oude en Nieuwe Gasthuis. Petroleum Mij. The Texas Com pany, N.V. Den Haag. H. J. v. d. Poort. Bakkerij „de Sa menwerking". Oprichting kuiperij en kistenfabriek, perceel Ha- venstr. 42/Noorderh. 16. Bijplaatsing electromotor in haar bedrijf Water straat 22. [Alsvoren. Verplaatsing en bijplaat sing van machines, elec- tromotoren, perceel Gast huisstraat 18. Oprichting benzinepomp installatie, perceel Marsch- poortstraat 3. Motor moet zijn een kort- sluitankermotor met ge sloten ster-driehoekscha kelaar, of een sleepring anker-motor in gekapselde uitvoering en met olie gekoelden weerstand. Oprichting werkplaats voor bereiding van vleesch- waren in perceel Weg n. Laren 44. Uitbreiding broodbakkerij a. d. Lievenheersteeg 12. Geen bezwaar. De voorwaarden, vermeld in het in 1935 uitgegeven rapport der Benzine-com- missie 1927. De deur van de rookkast moet zijn van zwaar ijzer met een kruis van U of T ijzer. Den dorpel min stens 20 c.m. boven den bodem der rookkast aan brengen. De bij te plaatsen motoren moeten zijn kortsluit an kermotoren en de bijbeh. schakelaars ster-driehoek schakelaars, in gesloten uitvoering. In de vergun ning opgeno men. Alsvoren. Alsvoren. Vergunning geweigerd uit vrees dat dit bedrijf voor de bewoners der omliggende perceelen on aangename lucht en door het veroorza ken van de aanwezigheid van vliegen hinder van ernstigen aard zal opleveren. In de vergun ning opgeno men.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1938 | | pagina 119