I Bijlage M. 14 Hinderwet. Bijlage M. 15 Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Rijksgebouwen dienst, Arnhem. Bouw bergplaats op per ceel a. d. Lunettestraat. W. J. Thieme Bouw pakhuis op de per- 6 Cie. ceelen Waterstr. 37 en 39. Sociëteit, Groote Inwendige verbouwing perceel Oudewand 18. A. J. Schut. Vergrooten perceel Water straat 43, (garage). Geen bezwaar. Geen bezwaar. Aanbrengen luchtroosters; geen andere verlichting dan electrische in geslo ten uitvoering, enz. Geen bezwaar. B. J. Abbink. American Petro leum Company N. V., Den Haag, Dezelfde. Bataafsche Im port Mij., Den Haag. Dezelfde. Dezelfde. Dezelfde. Maken opslagplaats en bluschinrichting voor kalk in een loods achter per ceel Weg n. Voorst 112. Oprichting benzinepomp- installatie vóór perceel Warnsv. weg 106. Alsvoren vóór de rijwiel- J herstelplaats van E. B. Steijsel a. d. Emm. weg. Oprichting benzinepomp installatie vóór perceel Berkelsingel 40. Alsvoren perceel Rein- makershoek 7. Alsvoren perceel Dreef 2. Alsvoren vóór perceel I IJsselkade 24a. Wanneer de reparatie der opslagplaats met het aan grenzende perceel uit muurwerk of ander on brandbaar materiaal be staat, geen bezwaar. De voorwaarden, vermeld in het in 1935 uitgegeven rapport der Benzinecom missie 1927. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. i Alsvoren. Alsvoren. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. Bata, Best, Schoen-en leder- fabrieken. Oprichting werkplaats schoenenreparatie, perceel Turfstraat 22. Motoren moeten zijn kort- sluitankermotoren met af sluiters of ster-driehoek schakelaars in gesloten uitvoeringafvoerpijp van schuurmachine te laten uitmonden in een met water gevuldde bak. In de vergun ning opgeno men. de Beus en Zn. Plaatsing hakbank, cirkel zaag, enz. perceel Vaalt straat. Motoren moeten zijn ge- kapselde of kortsluit- ankermotoren de verlich ting zij electrisch in ge sloten uitvoering. Alsvoren. Boekbinderij v.h. C. H. F. Wöhr- mann6Zn.,N.V. Uitbreiding harer werk plaatsen. Geen bezwaar. G. Boeijink, te Brummen. Oprichting meubelmakerij perceel Badhuisweg 7. Motoren moeten zijn ge- kapselde of kortsluitan- kermotoren de verlich ting zij electrisch in ge sloten uitvoering. In de vergun ning opgeno men. G. ten Broeke. Oprichting smederij per ceel Laarstraat 132. Vloer moet zijn van on brandbaar materiaalin de deur, toegang gevende van het portaaltje naar de ruimte, waarin het gastoestel is geplaatst, moet een ventilatie-ope- ning van ten minste 8 bij 20 c.m. aangebracht zijn verlichting zij electrisch in gesloten uitvoering. Alsvoren. Firma B. Da- men en Zn. Uitbreiding smederij in perceel Oudewand 31 en 33 door bijplaatsing van 3 draaibanken, 1 schaaf bank, 1 zaagbank, 2 boor machines, enz. Motoren moeten zijn kort- sluitankermotoren met af sluiters of ster-driehoek schakelaars in gesloten uitvoering. Alsvoren.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1938 | | pagina 118