ziT Bijlage M. 12 Bijlage M. 13 Burgemeester en Wethouders stelden in handen van den Brandraad om advies de volgende verzoekschriften ingevolge bouwverordening, hinderwet, politieverorde ning en bioscoopwet Bouw- en woningtoezicht. Gebouwen, enz. Bevindingen met zoo noodig daaraan gegeven gevolgen. Garage Marschpoortstr. 3. Garage voldeedt niet aan de eischen. Gewezen op het groote brandgevaar wegens het gebruik van een aldaar aanwezig autogeen laschapparaat, waarvan het verder gebruik werd verboden. Aanwezigheid van ben zine boven het geoorloofd maximum niet geconstateerd. Perceel Kreijnckstr. 1. De rookgeleiding bleek niet te voldoen. Op aanzegging verbeterd. Perceel Boompjeswal 11. Geklaagd werd over benzinelucht. Dit bleek van zeer korten duur te zijn. In de nabijgelegen ondergrond- sche benzinereservoirs werd blijkens onderzoek geen verlies geconsta teerd. De benzinelucht kwam uit een benzinekolk, die intusschen is verbeterd, waarna geen klachten meer werden gehoord. Perceel Barlheze 87. De rookgeleiding bleek niet te voldoen. Op aanzegging verbeterd. Perceel Donkeresteeg 31. Alsvoren. Perceel Polsbroek 117. Alsvoren. Perceel Korte Hofstraat. Alsvoren. Perceel Vaaltstraat 7. Het gebruik van het pakhuis voor beproeving en demonteering van auto's gevaarlijk geacht voor de omgeving. Aangegeven verandering inmiddels aangebracht. Perceel Sprongstraat 15. De rookgeleiding bleek niet te voldoen. Op aanzegging verbeterd. Hooibroei. Bezocht werden 145hooiopslagplaatsen. Direct brandgevaar werd niet ge constateerd. Te dicht opgestapeld hooi bij schoor- Gebouwen, enz. Bevindingen met zoo noodig daaraan gegeven gevolgen. steenen en rookkanalen werd op last verwijderd. Nog enkele malen moest waarschuwend worden opgetreden, terwijl bij niet voldoen proces-ver baal volgde. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge- geven gevolg. S. Brinkman. Maken bergplaats op plat van perceel Beukerstr. 37. Bovenlicht bezetten met draadglas op ijzeren roe den. In de vergun ning opgeno men. E. F. v. Brug gen. Verbouwing perceelen Gr. Ottosingel 183, 185 en 187 tot garage, enz. Deur zelfsluitend maken en van onbrandbaar ma teriaal plafond der ga rage brandvrij bekleeden aanbrengen luchtroosters enz. Alsvoren. Handel Mij. S. Levison, N.V. Plaatsen houten gebouw a. d. Havensrraat. Het gebouw moet alleen voor opslag van ijzer be stemd blijven en vrij blij ven staan. Alsvoren. Wed. A. Muij- derman. Maken garage en werk plaats in perceel IJssel- kade 24a. Vloeren, wanden en pla fonds van onbrandbaar materiaalaanbrengen luchtroostersdeuren zelf sluitend maken uitslui tend electr. verlichting in gesloten uitvoering te ge bruiken, enz. Alsvoren.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1938 | | pagina 117