Bijlage I. 10 II. Ambachtsschool. Het personeel was op 31 December als volgt samen gesteld J. Kruys Voorberge, Directeur. F. Hartsuiker, leeraar in timmeren en vakteekenen. H. J. Leferink, R. Renssen, H. Dijkjans, G. Rubingh, T. Koopmans P. L. Hubbeling, W. Kleinbussink, W. Paalman, C. Versteeg, J. Strubbe, D. W. Jansen Venneboer J. van Duinen, Dr. A. C. de Koek C. v. d. Abeele, schilderen, vak- en hand- teekenen. schilderen en handteekenen. bankwerken, vakteekenen en stoomwerktuigkunde, smeden-bankwerken en vakteekenen. smeden-bankwerken en vakteekenen. autotechniek en vak teekenen. metselen en vakteekenen. electrotechniek en vakt. voortgezet lager onderwijs. G. J. Enzerink, A. Dekker, bakken en bijbehoorende vakken. behangen en stoffeeren. concierge. Op het einde van Maart werd aan de leerlingen, die de volledige cursus met goed gevolg hadden af- geloopen, het diploma uitgereikt. Het waren de leerlingen van de afdeeling timmeren: H. Amersfoort, C. Garritsen, H. Huis in 't Veld, W. Bijlage I. 11 Klein Molenkamp, G. Gerritsen, D. Hoeggee, D. Lub- berding, A. v. d. Maten, H. Nijenhuis, A. Olden- menger, H. J. Oostenenk, J. Reinders, J. G. Reesink. J. W. Spiegelenberg, G. J. Voorhorst. Totaal 15. Van de afdeeling smeden-bankwerken: G. W. Broijl, H. J. Braakhekke, J. Greutink, H. Hermse, H. Hietbrink, J. B. Koch, A. Meijerink, J. Nusselder, G. Peters, N. Sluimer, N. Sukkel, L. Veldmaat, P. v. d. Wolde. Totaal 13. Van de afdeeling electrotechniek: W. Bosveld, D. Groenenberg, J. P. v. 't Hoff, A. Klaassen, H. Kappert, W. Krijns, J. Nekkers, H. Scholten, H. Steemers, A. J. Roelofsen, B. Tigchelovend, H. Tier- nego, G. Veltkamp, A. J. ten Velde, A. Slotboom, C. Wilbrink. Totaal 16. Van de afdeeling autotechniek: W. Bruil, K. Brinkman, G. Eertink, J. H Hilferink, G. H. Kappert, J. A. Dokter, Chr. Hooykaas, H. J. Harkink, H J. Leether, St. C. Peeze, H Smallegoor, W. J. Schutte, J. Veltenaar, J. v. d. Vegte, J. de Winkel, C. J. de Wild. Totaal 16. Van de afdeeling schilderen: H. A. Beltman, A. v. Dongeren, A. J. Hulstijn, B. Harmsen, C. H. Hupkes, J. Jansen, H. Theunissen, H. Theunissen. Totaal 8. Van de afdeeling metselen: H. Berkenbosch, A. v. Boven, D. Brink, G. W. Dijkman, G. Hulstijn, H. Heuvink, A. J. Oldenhave, M. Ribbink, H. Wentink. Totaal 9. Van de afdeeling bakken: G. H. Brinkman, W. Dierssen, A Dieperink, G. J. Gosselink, H. van Goor, J. Hietbrink, H. Hartelman, G. Klein Nulend, H. Koers, F. Nijman, J. W. Nijendijk. J. W. Potze, W.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1937 | | pagina 87