Bijlage I. 4 I. Vakschool voor Meisjes. Gedurende dit jaar waren aan de school werkzaam van 1 Jan.31 December Mej. A. C. Simmermans, Directrice. I. M. v. d. Worp, Adj. Directrice en leerares koken en voedingsleer, leerares teekenen. leerares costuumnaaien en patroonteekenen. leerares idem. leerares linnennaaien en patroonteekenen. leerares fraaie handwerken, patroonteekenen, costuum naaien. (Overleden 30 Dec.) leerares nuttige handwerken, leerares idem, patroontee kenen en linnennaaien. leerares linnennaaien en cos tuumnaaien (enkele uren), leerares huishoudkunde en waschbehandeling. leerares idem. leerares idem. leerares koken en voedings leer. leerares idem. leerares algemeen vormend onderwijs. leerares kinderverzorging en opvoeding, leeraar hygiëne. J. J. Kroeze, J. Meijneke, Chr. Nipius, W. L. J. Tacke, W. Mulder, D. Wahl, A. Mentink, A. M. Geurts, A. Bogtstra, C. E. Visser, A. A. Doornik, G. Le Nobel W. Kleiterp, D. Meijer, J. Klaassen, De Heer Dr. J. Blok, Bijlage I. 5 De Heer W. F. van Raaij, leeraar administratie. Mej. F. E. Kan, assistent huishoudster. A. v. d. Meent, concierge. Van 1 Jan.1 April Mej. W. Rouwenhorst, leerares Na. L. Dijkman, Na. M. A. van Santen N VIII. Van 1 Oct. 31 Dec. Mej. J. Hooijerink, leerares Na. A. M. Geurts, Na. M. v. d. Berg, N VIII. Alvorens tot de algemeene mededeelingen over te gaan, is het ons een behoefte allereerst een woord van dankbare nagedachtenis te schrijven over onze hoog- gewaarde leerkracht Mej. W. Mulder, die 30 Dec. overleed. Op 17 Dec. bleef zij thuis en werden de lessen onderling geschikt, omdat zij meende, dat haar verzuim van korten duur zou zijn. Het was kort, maar het verloop ongedacht, zoodat de tijding van haar heengaan ons overviel. Haar werk stond op hoog peil, niet alleen door een technisch kunnen, maar bovenal door haar persoonlijke levenshouding, die adelde al wat zij deed. Wij staan bij een groot gemis in de geschiedenis van onze school zal haar naam met groote dankbaar heid vermeld blijven. Tijdens ziekte der Directrice werd van 23 Febr. tot 10 Mei het directoraat waargenomen door Mej. I. M. v. d. Worp, wier lessen daarvoor gedeeltelijk werden waargenomen door Mej. M. van Santen te Arnhem.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1937 | | pagina 84