Bijlage E. 10 Het verzuim zonder geldige reden blijkt zeer gering te zijn, hetgeen blijkt uit de volgende opgave. Aantal schoolvergaderingen en ouderavonden en behandelde onderwerpen. School A. 4 schoolvergaderingen. Onderwerp Leer middelen, bevordering leerl., verdeeling der werkzaamheden, in gebruikneming der nieuwe lokalen. Bijlage E. 11 1 Ouderavond. Onderwerp De Bijbel op de O.L.S. School D. 9 schoolvergaderingen. OnderwerpLeer lingen besproken. Leermiddelen. Algemeene gang van zaken. Geen ouderavonden. School E. 2 schoolvergaderingen. OnderwerpAan vrage leermiddelen. Overgang. Geen ouder avonden. School F. 4schoolvergaderingen. Onderwerp Inleiding over Rekenmethode B. en v. Z. in te voeren, vergelijking versch. Rekenmethodes. Invoe ring van Bouman en van Zelm met alg. stemmen. Rapporten voor overgang, Kerst rapport en bespreking zwakke leerlingen. 2 Ouderavonden. Op 3 Maart. Onderwerp „Esperanto" als voertaal door den Heer Sterkenburg. Op 1 Dec. Onderwerp: Mond- verzorging speciaal bij kinderen door den Tandarts Heimens. School G. 4 schoolvergaderingen. Onderwerp Op stelling jaarlijks leermiddelenlijst en bevor dering leerlingen. Eén ouderavond. Onderwerp Buitengewoon lager onderwijs. School H. 4 schoolvergaderingen. Onderwerp Aan vrage leermiddelen, bezuiniging daarop, overgang leerlingen. Geen ouderavonden. School Hoven. 4 schoolvergaderingen. Onderwerp Algemeene tuchtmaatregelen, nieuwe leer middelen, overgang, betr. algemeene tucht en leermiddelen. 1 Ouderavond. Onderwerp Samenwerking, Schoolfeest. School Buitengewoon Onderwijs. 1 schoolvergadering. Naam der school. Ongeoorloofd1 Uitgedrukt in verzuimde Prenten van het schooltijden, j totaal aantal schooltijde 15 19 2 41 52 3 0.01 1.45 0.01 1.09 0.044 0.003 School A D U.L.O. E F G H Hoven Buitengewoon Onderwijs Koningin Wilhelminaschool L.O. U.L.O. Prins Bernhardschool Prinses Julianaschool R.K. Jongensschool L.O. U.L.O. Meisjesschool 1.40

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1937 | | pagina 75