10 Hengel; W. Hoevers; Mej. B. J. Lentink J. LigtenbargC. L E. Molenmaker; J. Klein Nagelvoort; A. Pie; J. M. Scheres; Mej. J. W. Sterkenburg; Straus; J. F. E. Tucker; P. A. Viëtor; Mej. G. Wag enaar J. Wijchman; W. C R. Wilmes; v. d. Woude; Ph. Wüstefeld; F. D. J. Zadelhoff en J. A. N. Pluym. Omtrent hun verdere bestemming is het volgende bekend 1 studeert voor Mercurius boekhouden; 2 zijn leerling der M.K.L.S. te Deventer; 1 studeert medicijnen te Groningen 1 studeert voor candidaat-notaris 1 is leerling der M.T.S. te Haarlem; 1 is geplaatst op de zuivelfabriek te Ruurlo 1 vertrekt vermoedelijk naar Indië (rubber onderneming) 2 zijn in militairen dienst; 1 studeert medicijnen te Utrecht; 1 leert voor analyst; 1 is geplaatst op het kantoor van de Fa. Kamphuis, alhier; 1 is leerling van de Kunstnijverheidsschool te Arnhem 1 is leerling van de Kweekschool te Deventer 1 is geplaatst op het kantoor van de Fa. H. Reesink, alhier; van de overige 5 leerlingen bleef de be stemming onbekend. De twee niet geslaagde leerlingen kwamen terug in den cursus 1937—1938. Bijlage D. 11 Programma en In het leerplan van de H.B.S. werden Onderwijs. nogal ingrijpende veranderingen gebracht met ingang van 1 September 1937 door een wijziging van de Middelbaar-Onderwijs- Wet (22 April 1937, Staatsblad 320) en een Koninklijk Besluit tot uitvoering daarvan (27 Mei 1937, Staatsblad 363), waarnaar hier wordt verwezen. Het onderwijs in de Wiskunde wordt in de klassen la, lb, 2b, B5 door den heer B1 o m, in de overige klassen door den heer Hage- man gegeven. Het onderwijs in de Natuurkunde wordt in de klassen 2a en B5 door dr R. Oort, in de overige klassen door den leeraar in natuurkunde gegeven. Het onderwijs in het Fransch wordt in de klassen 2a en 3a door den heer v. d. Bog aardt en in de overige klassen door den heer Bruggemeijer gegeven. Van de gymnastieklessen wordt een ge deelte gegeven in de zaal op het Broede renkerkplein. Het contact met de ouders wordt onder houden door het blaadje „Berichten en Mededeelingen". Op 13 April 1937 sprak de heer N. C. Meijer Drees voor ouders over „Het wonder van de taal Op dezelfde avond hadden de ouders gelegenheid de docenten te spreken. Ook op 30 November 1937 des avonds was hiervoor gelegenheid. Er was een sportdag op 13 Juli.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1937 | | pagina 57