Bijlage Q. 18 Politieverordening. Bioscoopwet. Bijlage Q 19 Jo- Naam v. d. verzoeker. G. J. Klaasen. Petroleum Mij. The Texas Com pany N.V. Den Haag. Apostolische ge meente. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Plaatsing zaadberg nabij huize „de Marsch" in de Hoven. Plaatsing wagentjes. benzine-tank- In of nabij den berg geen licht ontbrandbare stoffen te bergen en niet rooken. Vergunning weigeren, omdat de politieverorde ning het hebben van die wagentjes verbiedt. Filmvertooning in „Ons Huis", Markt 102. Besturenbond, Christelijke. Blindenbond, Roomsch Kath. Communistische partij, afd. Zut- phen. Geh. Onth. Ver. Nat. Christelijke. Jeugdbond voor Natuurstudie. Korfbalbond, Geldersche. Reisvereeniging Ned. Chr. Alsv. in het gebouw voor Chr. belangen. Alsv. in het Sint Joseph- gebouw. Alsv. in de Buitensocieteit. Alsv. in het gebouw voor Chr. belangen. Alsv. in „Ons Huis", Markt 102. Alsv. in „Ons Huis". Markt 102. Alsv. in het gebouw voor Chr. belangen. Afdraaien film zonder ca bine op een door de brand weer aan te wijzen plaats, projectietoestel zij goed gekeurd door de brand weer; film moet onont vlambaar zijn; de niet te gebruiken films in geslo ten trommels, rookverbod, Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Het aan het advies ge- geven gevolg. In de vergun ning opgeno men. Dienovereen komstig be sloten. In de vergun ning opgeko men. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. Rundveestamb. Het Nederl. Filmvertooning in „Centraal", Markt 8 café 5. Alsvoren. Alsvoren. Senten, André. Filmvertooning Buitenso cieteit tijdens de aldaar op 1, 2 en 3 Juli 1937 te houden tentoonstelling van Ford-automobielen. Alsvoren. Alsvoren. Speeltuinvereen. Zutphensche. Alsv. clubgebouwtje Leeuweriklaan a.d. Alsvoren. Alsvoren. Transportarb. Ccntr. Bond van Alsvoren gebouw Hoop". „de Alsvoren. Alsvoren. Volkszangdag- Comité. Alsv. Buitensociëteit. Projectietoestel te plaat sen in brandvrije cabine onder toezicht van een brandwacht, enz. Alsvoren. Vrijwillige Bur gerwacht, Vrij w. Landstorm en Ver. Reserve- officieren. Vertooning Marine-film gebouw voor Chr. Be langen. Afdraaien film zonder ca bine op een door de brandweer aan te wijzen plaats projectietoestel zij goedgekeurd door de brandweer film moet on ontvlambaar zijn de niet te gebruiken films in ge sloten trommelsrook verbod, enz. Alsvoren. Zangvereeniging „St. Caecilia". Filmvertooning St. sephgebouw. Alsvoren. Alsvoren Zendingscomm. der Ger. kerk. Alsv. Gereformeerde kerk. Alsvoren. Alsvoren.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1937 | | pagina 195