Bijlage Q. 16 Bijlage Q, 17 Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. Berg van den. Wed. H. J. geb. Lentink. K. D. Bloemen- daal. J. B. van den Brink &Co. N.V. Geld. Ov. Coöp. Zuivelverkoop- vcreeniging. L. Gijsbertsen. Handelmij. S. Le- vison, N.V. Dezelfde. Hardonk's Auto bedrijf N V. te Deventer. Dezelfde. ge's expeditiebedrijf a.d. Noorderhaven. Plaatsing 3 electro moto ren autogarage en -her stelplaats Laarstraat 28. Plaatsing heeteluchtoven enz. bakkerij Lange Hof straat 29. Bijplaatsing 2 electromo- toren boekdrukkerij Ou- dewand 40. Oprichting installatie tot het verwerken en in voor raad hebben van natuur boter in perceel de Dreef 2. Inrichting meubelmakerij perceel Reinmakershoek 11, met plaatsing electro- motoren. Oprichting lompenbewaar plaats perceel Havenstr.- Noorderhaven. Alsvoren perceel Haven straat 19. Oprichting benzinepomp installatie vóór perceel Stationsweg 2. Alsvoren, vóór perceel Stationsweg 1. missie 1927. Bovendien de vulplaats en aftapin richting buiten de garage aan te brengen. De electromotor van 2 P.K. te voorzien van een kortsluitanker. De lichtkap te bezetten met draadglas op ijzeren roeden. Geen bezwaar. Alsvoren. Motoren moeten zijn ge- kapselde of kortsluit-an- kermotoren. Alleen electrisch licht; stook- en rookverbod het perceel goed glas- en dakdicht te houden, op dat door lekkage geen broeiing kan ontstaan. Alsvoren. De voorwaarden, vermeld in het in 1935 uitgegeven rapport der Benzinecom missie 1927. In de vergun ning opgeno men. Alsvoren. Alsvoren. In de vergun ning opgeno men. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. fa F. van Nis- telrooij en Zonen. Plaatsing motoren in kui perij en kistenfabriek Spiegelstraat 3. Motoren moeten zijn ge- kapselde of kortsluitan- kermotoren. In de vergun ning opgeno men. Gebrs Noach Co. Oprichting opslagplaats van lompen en oud pa pier, perceel Houtwal. Alleen electrisch licht verwarming mag uitslui tend geschieden door warm water of lage druk- stoom rookverbod. Alsvoren. Dezelfden. Alsvoren in de perceelen Polsbroek 50, 52, 54 en 56. Alsvoren. Vergunning geweigerd in het belang der gezondheid van de bewo ners der aan grenzende perceelen. D. Noach. Oprichting lompensorteer- derij in perceel Beekstr. 7. Alsvoren. In de vergun ning opgeno men. Alsvoren. H. H. M. Nöbel. Oprichting tricotagefa- briek perceel Hagepoort- plein 12. Lichtkap te bezetten met draadglas op ijzeren roe den. A. H. Scholten. Oprichting bakkerij in per ceel Prins Bernhardl. 255. Geen bezwaar. fa. Wed. J. Wes- selink en Zonen. Oprichting werkplaats voor mach. houtbewerking perceel Coenensparkstr. Motor moet zijn een ge- kapselde of een kortsluit- ankermotoruitsluitend oliegekoelde weerstan den te gebruiken scha kelaars aan te brengen in gesloten uitvoering of in een ijzeren kast. In de vergun ning opgeno men. fa. Q. B. Wil- lemsen. Plaatsing Heidelberger drukautoniaat in boek drukkerij a.h. Oudew. 22. Geen bezwaar.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1937 | | pagina 194