32 Bad- en Zweminrichtingen. IJsselbad. De kleedkamers op den wal en de hekwerken van de vonders zijn geverfd. Eén kuipbad is vernieuwd en één kuipbad is ver anderd in 2 kleedkamertjes. Verder zijn 2 banken op het breede vonder geplaatst en zijn de loopers ge deeltelijk vernieuwd. Graaf-Ottobad. De toevoerkanalen zijn zooveel mogelijk uitgediept. Het bad is aan de buitenzijde met de hekwerken en de sproeikamers geheel geverfd, terwijl in het bad ver schillende kleine herstellingen en vernieuwingen zijn verricht. Voor het maken van een betonnen walmuur langs het noordelijke diepe bassin is een bedrag van f 1000 beschikbaar gesteld. Na openbare aanbesteding is de uitvoering van dit werk opgedragen aan G.ten Elze. Aan het einde van het verslagjaar was het werk nog niet gereed. De baden werden op 24 Mei opengesteld en op 1 October gesloten. Het aantal baden genomen in beide inrichtingen be droeg tezamen 80451, verdeeld als volgt: IJsselbad. Zwembaden bij abonnement16702 Zwembaden tegen betaling van f 0.20 1286 Zwemlessen tegen betaling van f 0.2546 Zwemlessen bij abonnement118 Baden tegen afgifte van een kaartje 314 Kuipbaden tegen betaling van f 0.25 11 33 Graaf-Ottobad. Zwembaden bij abonnement25317 Zwembaden tegen afgifte van een kaartje 8334 Zwembaden tegen betaling van f 0.05 14403 Kostelooze baden14084 Evenals in vorige jaren werden de baden aan ver schillende vereenigingen in medegebruik gegeven. Plantsoenen, wandelplaatsen en beplantingen. De plantsoenen en beplantingen werden met de be schikbare gelden zoo goed mogelijk onderhouden. Wegens ziekte of andere gebreken werden 182 boomen gekapt en na inschrijving verkocht. Langs den Weg naar Voorst werd de aanwezige boomenrij gedeeltelijk gedund, door om den ander de boomen op te ruimen. Een deel dezer boomen werd naar de IJsselkade en den Coehoornsingel overgeplant. De fonteinen verbruikten 1295 M' water. REINIGINGSDIENST. Terreinen en gebouwen. De bouw van de nieuwe wagenloods werd in Oc tober 1937 aanbesteed. Aannemer werd de heer L. Martens te Brummen voor de som van f 4794. Het straatwerk in en buiten de loods bleef buiten de aanbesteding. Met de werkzaamheden werd in No vember begonnen aan het einde van het verslagjaar was het werk nog niet gereed. De overige gebouwen werden naar behooren onder houden. Materiaal. Twee groote aschwagens en één kleine werden grondig hersteld.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1937 | | pagina 18