Bijlage L. 34 WATERLEIDING, Personeel. Het vaste personeel bestond op 31 December 1937 uit: Voor werkzaamheden aan het buizennet, dienstlei dingen enz. en voor hulp bij ziekte, verlof, enz. werd gebruik gemaakt van de diensten van het personeel van de gasfabriek. Voor het overige wordt verwezen naar hetgeen vermeld is onder het hoofdstuk „Mededeelingen" in het verslag van de gasfabriek. Aan de gemeente Zutphen moest worden geresti tueerd voor door haar betaalde bijdragen aan het Pen sioenfonds, enz. voor ambtenaars- en gezinspensioen f 1486.68 restitutie van door het pensioenfonds betaalde pensioenen aan gewezen amb- tenaren4774.50 stortingen voor inkoop diensttijd van oud-ambtenaren enz. 60.26 Transporteeren f 6321.44 Bijlage L. 35 Transport f 6321.44 voor door haar betaalde pensioenen aan gewezen ambtenaren enz. (oud-pen- sioen)633.- f 6954.44 Voor uitkeering ingevolge de bepalingen van het werkliedenreglement werd door de gasfabriek aan het bedrijf in rekening gebracht f 441.08. Mededeelingen. In de vergadering van den Raad d.d. 13 December 1937 werden de Voorwaarden, waarop door de ge meente Zutphen water wordt geleverd, zoodanig ge- wijzigd, dat vanaf 1 Januari 1938 het tarief voor een perceel van 4 vertrekken verlaagd wordt van f 13.50 tot f 12.. per jaar, terwijl de verbruikers volgens tarief de beschikking blijven behouden over 50 M3. water per kalenderjaar. TOESTAND VAN HET BEDRIJF. Terreinen en gebouwen. Het onderhoud van de gebouwen eischt veel zorg. De woningen van den machinist-opzichter en van den hulpmachinist werden nog eens ter dege onder handen genomen en o.m. door bijplaatsing van twee schuurtjes beter bewoonbaar gemaakt. De gevels van het machinekamergebouw en de achtergevels van de dienstwoningen, welke door aan houdende lekkages zeer geleden hadden, werden met „Hydrofix behandeld en zijn de resultaten tot heden zeer gunstig te noemen. Het terrein bleef in behoorlijken toestand onderhouden. NAMEN. BETREKKING. Jac. Ketel C. A. M. Wolters H. Klaarhamer A. L. Grotenhuis J. Stein W. Remmelink H. W. J. van den Berg Vacature H. Bruinemeijer G. Schut H. J. W. van Langen Directeur. Hoofdopzichter. Opzichter. Boekhouder. Kassier. Klerk. Portier-magazijnmeester. Mach. opzichter. Hulpmachinist.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1937 | | pagina 121