Bijlage I. 4 I. Vakschool voor Meisjes. Gedurende dit jaar waren aan de school werkzaam van i Januari—31 December: Mej. A. C. Simmermans, Directrice. Mej. I. M. v. d. Worp. Adj.-Directrice en leerares koken en voedingsleer, leerares teekenen. leerares patroonteekenen, costuumnaaien (tot 1 Mei), leerares patroonteekenen, costuumnaaien (vanaf 1 Mei), leerares idem. leerares patroonteekenen, linnennaaien. leerares fraaie handwerken, patroonteekenen, costuum naaien leerares nuttige handwerken, leerares nuttige handwerken, patroonteekenen, linnen- naaien en costuumnaaien. leerares huishoudkunde en waschbehandeling. leerares idem. leerares idem. leerares koken en voedings leer. leerares idem. leerares algemeen vormend onderwijs. leerares kinderverzorging en opvoeding, leeraar hygiëne. Mej. J. J. Kroeze, Mej. C. E. Kempf, Mej. J. Meijneke, Mej. Chr. Nipius, Mej. W. L. J. Tacke. Mej. W. Mulder, Mej. D. Wahl, Mej. A. Mentink, Mej. A. Bogtstra, Mej. C. E. Visser, Mej. A. A. Doornik, Mej. G. Ie Nobel, Mej. W. Kleiterp, Mej. D. Meijer, Mej. J. Klaassen, De Heer Dr. J. Blok Bijlage I. 5 De Heer W. F. v. Raaij, leeraar administratie. Mej. F. E. Kan, assistent huishoudster. A. v. d. Meent. concierge. Van 1 Jan.4 April: Mej. A. Kraaijenbrink, leerares Na. Van 1 Oct.—31 Dec. Mej. W. Rouwenhorst, leerares Na. Mej. L. Dijkman, leerares Na. Mej. M. A. van Santen, leerares N VIII. Waargenomen werd, tijdens ziekte-verlof van Mej. Kempf van 21 Febr.44 Maart en van 23 Maart—10 April door Mej. L. Dijkman te Arnhem. Mej. Kroeze van 428 Febr. door Mej. H. A. Leppink te Eibergen. Mej. Chr. Nipius van 27 Jan.10 April door Mej. A. M. van Landegem te Rotterdam. Mej. G. Ie Nobel van 29 Juni—25 Juli door Mej. W. Kleiterp, voor zoover deze lesuren beschikbaar had, terwijl de overige uren onderling geregeld werden. Mej. E. C. Visser van 25 Maart10 April door Mej. H. R. Caderius van Veen te Arnhem. Mej. D. Wahl van 27 Jan.24 Febr. door Mej. T. v. d. Wal te Zutphen. Mej. Doornik die gedurende dit jaar voor eenige uren werkzaam was aan de Vakschool voor Meisjes „Wisch" te Terborg, kwam met 1 Sept. voor een volledig aantal lesuren aan onze school in aanmerking. Zij vroeg haar ontslag in Terborg, dat haar met ingang van 1 Nov. werd verleend. Van 1 Sept. tot 1 Nov. werden haar uren te Zutphen waargenomen door Mej. M. Gantvoort te Meppel.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1936 | | pagina 86