10 Migratiestatistiek. Inlichtingen nopens personen. Pas poorten. Brandweer. Leerplichtwet. Attestatiën de vita. Waarborgwet. IJkwezen. Inkwartieringslijst. Statistiek armwezen. De secretarie is voor het publiek geopend eiken werkdag van 9—2 uur, Zaterdags van 9—1 uur. 7. Ontvangkantoor. J. Kortenoever, gemeente-ontvanger. A. Hoevers, klerk. Het kantoor is voor het publiek eiken werkdag, behalve Zaterdags, van 91 uur geopend. Archief. Mej. W. E. Smelt, archivaris. Beambten. G. A. Martinus, bode-concierge. G. Stam, bode. De gebouwen, voor het bestuur der gemeente en de huisvesting van de bedrijven en diensten bestemd, werden met de daarvoor op de begrooting uitgetrokken gelden naar behooren onderhouden. 11 8. Het personeel der gemeente. Veranderingen in het personeel gedurende het afgeloopen jaar. SECRETARIE. GASFABR. en WATERL. GEMEENTEWERKEN. POLITIE. Datum van ingang NAMEN. BETREKKING. van de benoeming. van het ontslag. W. de jong klerk ter secretarie 1 Nov. (def.) L. Bosch fittershelper 1 Jan. (bev.) J. W. Olthuis 1 Jan. (bev.) G. Barendsen plaatswerker 19 Juni (def.) H. J. Boersbroek 19 Juni (def.) H. Kornegoor smidshelper 3 Sept. E. R. Agelink zui vermeester 1 Oct. B. H. Kornegoor geldophaler-meteropnemer 9 Oct. H. Bruinemeijer portier-magazijnmeester 16 Sept. (def.) H. Boersbroek smidshelper 27 Nov. (bev.) W. Wasseveld klerk 17 Nov. (tijd.) B. Mijlof plaatswerker 3 Dec. (tijd.) W. Dieperink 3 Dec. (tijd.) J. L. Ewald 3 Dec. (tijd.) M. Altena meteropnemer-geldophaler 3 Dec. (tijd.) A. J. A. Wullink schilder 1 Sept. Th. v. Langen bloemist-kweeker 30 Dec. K. A. Kolkman agent 15 Sept. H. Ezerman hoofdagent 1 Juli G. Elsinga agent 10 Oct. (pensioen) W. H. A. Aalders hoofdagent 1 Juli (bev.)

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1936 | | pagina 7