Bijlage E. 10 Het verzuim zonder geldige reden blijkt zeer gering te zijn, hetgeen blijkt uit de volgende opgave. lk Aantal schoolvergaderingen en ouderavonden en behandelde onderwerpen. School A3 Schoolvergaderingen. Onderwerp: Aan vrage leermiddelen. 2e. Bevordering der leerlingen. 3e. Rapporten. Bijlage E. 11 1 Ouderavond. Onderwerp Verslag v. d. toestand der school. Bibl. etc. inleiding De beoordeeling der leerlingen. School D. 10 Schoolvergaderingen. Onderwerp: Leer lingen besproken, leermiddelen besproken, overgang leerlingen. Ouderavond geene. School E. 2 Schoolvergaderingen. Onderwerp Vast stelling leermiddelen en overgang. Geen ouderavonden. School F. 3 Schoolvergaderingen. Onderwerp Vor dering v. d. zwakke leerlingen, leermiddelen, overgang, ordemaatregelen, al of niet terug zetten van leerlingen. Zij zullen niet terug gezet worden om den ijver niet te dooven. Eén ouderavond. Onderwerp Huish. punten behandeld, en een lezing met lichtbeelden over Italië door 't hoofd der school. 5 Schoolvergaderingen. Onderwerp Leer- middelenlijsten. Overgang, bespreking nieuwe taalmethode. 1 ouderavond. Onderwerp Samenwerking tusschen huis en school. 3 Schoolvergaderingen. Onderwerp Aan vrage leermiddelen en overgang leerlingen. Geen ouderavonden. School Hoven. 4 Schoolvergaderingen. Onderwerp leermiddelenlijst vaststellen, schoolreisje be sproken, nieuwe boeken op 't leerplan ge plaatst, vastgesteld welke liederen n.a.v. de Vorstelijke Verloving ingestudeerd zullen worden. 1 ouderavond. Verkiezing 2 leden Oudercommissie. Causerie over erfelijkheid. Humoristische voordracht. Schoolfeestje. School G. School H. Naam der school. Ongeoorloofd: Uitgedrukt in verzuimde Procenl:en van het schooltijden. t0f a.anta' School A 4 OV.UOU1 L1JU 0.245 D E 9 „F 6 0.01 G 69 1.4 H 21 1.57 Hoven 5 0.005 School Buitengewoon Onderwijs Chr. School L.O. Oudewand Chr. U.L.O. Chr. David Evekinkstr. j Chr. Leeuweriklaan R.K. Jongensschool 1 0.800 R.K. U.L.O 1 R.K. Meisjesschool 15 3.53

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1936 | | pagina 79