8 Financiëele commissie. De Burgemeester, voorzitter. H. v. Woudenberg Hamstra. J. A. Surink. J. L. Faber. A. v. Heusden. Commissie voor de redactie der straf bedreigende verordeningen. De Burgemeester, voorzitter. F. C. Gies. mr G. J. H. Wagener. J. H. ten Elze. mr J. H. C. M. van der Kun. 6. Gemeentesecretarie. Afdeeling Algemeene Zaken. Algemeene registers van ingekomen en uitgegane stukken. Gemeenteverslag. Burgerlijke rechtshandelingen (verpachtingen, koop en verkoop, erfpacht). Staat van gemeente-eigendommen. Gemeentebestuur. Commissiën en besturen. Gemeente-ambtenaren, beambten en werk lieden (uitgezonderd onderwijzend personeel). Verkiezin gen (met uitzondering van het opmaken der kiezerslijsten). Verordeningen. Drankwet. Armwezen (met uitzondering van de statistiek). Krankzinnigenwet. Vakbladen, staats- en provinciale bladen. Decimale registratuur. Declaraties werkverschaffing en steunregeling. Administratie ge meentelijk grondbedrijf. Crisismaatregelen. 9 le afdeeling. Onderwijs. Gemeentebegrooting en -rekening. Man daten. Geldleeningen. Gratificatiën. Declaratie van aan de gemeente toekomende gelden. Belastingen, retributiën enz. Begrootingen en rekeningen van aan de gemeente rekenplichtigeinstellingen. Zekerheidsstellingen. Pensioe nen. Alles wat overigens tot de comptabiliteit behoort. 2e afdeeling. Openbare werken. Woningwet. Bouwverordening Gezondheidswet. Militie en militaire zaken (uitgezonderd het opmaken der inkwartieringslijst). Geneeskundige wetten. Veeartsenijkundige politie. Politieverordening. Loterijwet. Collecten (niet voortvloeiende uit de Armen wet.) Jacht en visscherij. Marktwezen. Wet Openbare Middelen van Vervoer. Motor- en Rijwielwet. Trekhon- denwet. Landbouwzaken. Legalisaties van handteeke- ningen betreffend zaken tot deze afdeeling behoorende. Warenwet. Vleeschkeuringswet. Bioscoopwet. Opmaken der kiezerslijsten. 3e afdeeling. Burgerlijke stand. Hinderwet. Veiligheidswet. Arbeids wet. Steenhouwerswet. Stoomwet. Ongevallenwet. Be- roepswet. Ziektewet. Nederlanderschap en Ingezeten schap. Invaliditeitswet. Begraafwet en begraafplaats. Pandhuiswet. Legalisaties van handteekeningen, voor zoover niet behoorende tot de 2e afdeeling. Tafel van sterfgevallen. Vaccinatie en doodschouw. Uitreiking van stukken aan particulieren. Ambtseedige verklaringen. Verklaringen van gegoedheid, onvermogen en omtrent gedrag. Leges. Eedsafleggingen. Kadaster. Bevolking.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1936 | | pagina 6