50 14 14 voor aansluiting op het gemeente riool voor een overstortleiding van beerputten 31 31 voor het aanbrengen van zonne schermen, uithangborden, licht bakken en automaten 10 9 voor het bouwen van schuren e.d.; 2 2 voor het plaatsen van schuttin gen e.d. 10 10 voor het plaatsen van erfafschei- dingen 1 1 voor het bouwen van een woon keet. De hieronder genoemde verzoeken om bouwvergun ning zijn om de daarbij genoemde redenen afgewezen het maken van uitbouwen aan een dubbele woning aan den Kanonsdijk omdat zij zouden komen te staan buiten de gevellijn van de woningen in hetzelfde straatgedeelde het verbouwen van ééne woning tot twee woningen in de Halterstraat, omdat na de verbouwing geen open ruimte achter de woningen zou overblijven het wijzigen van raamkozijnen in den voorgevel van een woning aan de Hobbemakade (strijdig met de wel standsbepaling) het maken van een dakvenster op een perceel in de Kuiperstraat (strijdig met de welstandsbepaling) het wijzigen van den voorgevel van een perceel in de Melatensteeg (strijdig met de welstandsbepaling) het wijzigen van raamkozijnen in den voorgevel van een woning aan de Hobbemakade (strijdig met de welstandsbepaling) 51 het bouwen van een woon- en winkelhuis aan den Kanonsdijk, omdat na bebouwing de open ruimte achter en bij het te bebouwen perceel behoorende, na de bebouwing te klein en ongunstig gelegen zou zijn het verbouwen van ééne woning tot twee woningen in de Halterstraat, omdat na de bebouwing de open ruimte bij het te verbouwen perceel te klein zou zijn; het maken van 2 kleedkamers op de achterplaats van een perceel op de Houtmarkt, omdat na de bebouwing de open ruimte achter het perceel te klein zou worden zulks in verband met mogelijk brandgevaar van de in het perceel gevestigde feestzaal het bouwen van een houten schilderswerkplaats in een tuin achter een perceel aan den Weg naar Laren, omdat geen voldoende open terrein achter de woning vrij zou blijven en tevens in verband met brandgevaar het verbouwen van een perceel tot 3 woningen in de Gasthuisstraat omdat voor twee der woningen geen en voor de derde zeer weinig open ruimte achter de woningen zou komen te liggen. Voorts zijn geweigerd twee hinderwetvergunningen n.l. één voor het plaatsen van benzinetankwagentjes aan de IJsselkade en één voor het plaatsen van een klutsmachine met een electromotor van 1 P.K. in perceel Buitensingel no. 202. 36 bewoonbaarverklaring werden afgegeven voltooid zijn 87 woningen. Einde 1936 waren nog in aanbouw 34 woningen, terwijl met 8 woningen waarvoor vergunning werd verleend nog geen aanvang was gemaakt. Door verbouwing zijn 3 woningen ontstaan en zijn er 7 vervallen, 13 woningen werden afgebroken. Aanvragen. Vergunningen.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1936 | | pagina 27