Bijlage S. 16 Bijlage S. 17 Reglementen. In de reglementen betreffende de brandweer geene wijzigingen gebracht. Hoofdpost. Deze is geplaatst in het centrum der stad, Paarden- wal 5, Telephoonnummer 396. Bij besluit d.d. 7 Maart 1923, No. 57 van Gedepu teerde Staten werd aan Burgemeester en Wethouders ingevolge de hinderwet vergunning verleend tot het oprichten eener inrichting voor timmeren, smeden en verven in den hoofdpost, met plaatsing van 2 electro- motoren, resp. van 2 en 1 P. K. en bij besluit d.d. 15 Juni 1936 No. 140 van Gedeputeerde Staten vergun ning tot uitbreiding dier inrichting door bijplaatsing van een draaibank en een electromotor van ll% P.K. Slangenwagengebouwtjes. De slangenwagenpost in kring 2 (Gr. Otto Singel) werd buiten gebruik gesteld. Op 11 Mei 1936 kwam daarvoor in de plaats het voormalige hoogspannings gebouwtje a.d. Warnsveldschen weg. De slangenwagenpost a.d. Havenstraat (terrein Zutph. Broodfabriek) zal volgend jaar buiten gebruik gesteld worden en vervangen door een nieuw te bouwen post a.d. Marschweg. Materiëel. Het onderhoud van het materiëel eischt de bijzondere zorg en wordt door eigen personeel met stiptheid uit gevoerd. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. Sociëteit, Groote Dezelfde* Dezelfde. Thee propaganda comité. Tuberculose ver een. „Herwonnen Levenskracht". „Utile Dulci", (Zutp„. Chr. Ly ceum vereeniging). Volkszangdag- (Comité). Zendingscom missie der Geref. kerk. Zwembond. (Kon. Ned.) Filmvertooning in de zaal dier sociëteit. Id. in de Casinozaal. Id. in de koffiekamer. Filmvertooning Casino zaal Gr. Sociëteit. Filmvertooning St. ]oseph- gebouw. Filmvertooning Buiten- Societeit. Filmvertooning Buiten- Societeit. Filmvertooning in de Ge reformeerde kerk. Filmvertooning in „Ons Huis". Markt 102. hoogstens 25 personen toelaten. Afdraaien film zonder ca bine op een door de brandweer aan te wijzen plaats film moet onont vlambaar zijn de niet te gebruiken films in goed gesloten trommels, enz. Alsvoren. Projectietoestel te plaatsen in brandvrije cabine on der toezicht van een brandwacht, enz. Alsvoren. Alsvoren. Afdraaien film zonder ca bine op een door de brandweer aan te wijzen plaats film moet onont vlambaar zijnde niet te gebruiken films in goed gesloten trommels, enz. Projectietoestel te plaat sen in brandvrije cabine onder toezicht van een brandwacht, enz. Afdraaien film zonder ca bine op een door de brandweer aan te wijzen plaats film moet onont vlambaar zijn de niet te gebruiken films in goed gesloten trommels, enz. Alsvoren. In de vergun ning opgeno men. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1936 | | pagina 196