3g> Bijlage S. 14 Politie-veror dening Bijlage S. 15 Bioscoopwet. D Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. H. G. J. Hol- leman. Bijplaatsing electromotor banketbakkerij Markt 55. Geen bezwaar. In de vergun ning opgeno men. H. A. Jansen. Plaatsing klutsmachine met electro motor brood- bakkerij Buitensingel 202. Geen bezwaar. Op advies v.d. Hoofdinspec teur v. d. Ar beid de ver gunning ge weigerd. J. H. A. Jansen Alsvoren. Vergunning verleend. H. Mulder. Oprichting bakkerij met heete luchtoven, enz. in perceel Gr. Ottosingel 131. Geen bezwaar. F. G. Remmelink Uitbreiding smederij Groensteeg 5155. Geen bezwaar. H. Scharphorn. Oprichting stempelmakerij annex drukkerij in perceel Lievevrouwestraat 2a. Geen bezwaar. H. Tesink en Zonen. Oprichting boekdrukkerij perceel Emm. weg Geen bezwaar. Fa. M. Ubbens. Uitbreiding papierwaren- fabriek Pollaan 1 Geen bezwaar. D. J. Schoen maker. Benzine voorraad hoog stens 200 L. in den kelder perc. Brugstraat 3. Benzine uitsluitend in me talen bussen verlichting electrisch rookverbod. In de vergun ning opgeno men. The Texas Com pany (N.V. Pe troleum mij.. Den Haag. Plaatsing benzine-tank- wagentje bij de schipbrug. Vergunning weigeren. Dienovereen komstig be sloten. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg Chr. Besturen bond. Filmvertooning Gebouw Chr. belangen. Projectietoestel te plaatsen in brandvrije cabine on der toezicht van een brandwacht, enz. In de vergun ning opgeno men. Fokvereenigingen (Centr. Bond). Filmvertooning in „Ons Huis", Markt 102. Afdraaien film zonder ca bine op een door de brandweer aan te wijzen plaats film moet onont vlambaar zijn de niet te gebruiken films in goed gesloten trommels, enz, Alsvoren. „Het Hoogeland" te Arnhem. Filmvertooning gebouw Chr. bel. Alsvoren. Alsvoren. H.A.V.O. Film- Mij. te Voorburg. Filmvertooning in de Bui- ten-societeit. Alsvoren. Alsvoren. „Koninginnedag" Vereeniging. Alsvoren. Projectietoestel te plaat sen in brandvrije cabine onder toezicht van een brandwacht, enz. Alsvoren. Landstorm. (Bijz. Vrijwillige) Filmvertooning Casino zaal Gr. Sociëteit. Alsvoren. Alsvoren. Nat. Chr. Ge- heelonthouders- vereeniging. Filmvertooning Geb. Chr. Belangen. Afdraaien film zonder ca bine op een door de brandweer aan te wijzen plaats film moet onont vlambaar zijn de niet te gebruiken films in goed gesloten trommels, enz. Alsvoren. Ned. Ver. tot af schaffing alcoh. dranken. Filmvertooning in „Ons Huis", Markt 102. Alsvoren. Alsvoren. Rijkstuinbouw- consulent voor Overijssel en Oost-Gelderland. Filmvertooning koffieka mer Gr. Sociëteit. Uitsluitend te gebruiken een Agfa-Movector smal filmtoestel (B/C apparaat) met Safety-Agfa smalfilm;

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1936 | | pagina 195