Bijlage S. 12 Bouw- en woningtoezicht. Bijlage S. 13 Hinderwet Naam v. d verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. H. W.C. v.Beek. Fa H. D. Burgers. H. Dammers. M. W. Dege- naar. H ten Elze. dezelfde. P. H. Harms. F. T. Hoenink. Firma Kamphuis. Koelhuis N.V. Maken 2 kleedkamers op de achterplaats van „Negro. Verbouwing fabriek Coe- nensparkstraat 11 en 13. Bouw garage Warnsv. weg 104. Bouw garage Marschp. straat 18. Bouw garage Pr. Bernh. laan 331. Bouw garage Pr. Bernh. laan 328. Bouw houten schilders werkplaats Weg n. Laren95 Bouw houten schuurtje perceel Emm. weg Bouw magazijn aan haar confectiefabriek a. d. De- venterweg. Inrichten derhaven perceel Noor- 3 tot garage. Aanbrengen van minstens 1 brandkraan met straal- pijp en slang enz. De lichtkappen af te dek ken met draadglas op ijzeren roeden. Wanden, plafond en vloe ren te maken van on brandbaar materiaalde ramen te bezetten met draadglas aanbrengen luchtroosters. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. In principe tegen houten gebouwen. Alsvoren. De lichtkappen met draad glas op ijzeren roeden te bezetten en de zijwanden te maken van of te be- kleeden met onbrandbaar materiaal. Vloer en wanden te ma ken van of te bekleeden met onbrandbaar materi aal plafond te bekleeden met steengaas en dit te Vergunning geweigerd. In de vergun ning opgeno men. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Vergunning geweigerd. Alsvoren. In de vergun ning opgeno men. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. bepleisteren met mortel aanbrengen 4 luchtroos ters. In de vergun ning opgeno men. H. Reesink en Co. N.V. R. Kath, Paroch. Armbestuur. Bouw 3de verdieping op perceel Havenstraat. Aan- en verbouwen van het perceel Geweld, hoek 39 (St. Elizabethsgesticht) De daklichtramen te be zetten met draadglas op ijzeren roeden. Geen bezwaar. Alsvoren. Firma H. Tesink en Zonen. Bouw drukkerij met win kel a. d. Emm. weg. Alsvoren. Firma Ubbens. Vergrooting fabriek Pollaan Alsvoren. D. A. Azink. D. v. Beek. v. Beek. F. Broekhaar te Rijssen. A. Dieperink. L. L. Dullaert en Co'sijzerhandel. Oprichten eener inrich ting voor vervaardiging van zuivelwerktuigen en reparatie van machines en apparaten, perceel Kolen- straat 27. Uitbreiding banketbakke rij met installatie voor be reiding van roomijs, enz., Turfstraat 33. Uitbreiding bakkerij Spit taalstraat 4. Oprichting smederij per ceel Kolenstraat 22. Plaatsing deegkneedma chine in bakkerij Wam buisstraat 26. Uitbreiding smederij per ceel Spittaalstraat 12. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Geen acetyleenontwikke- lingstoestel in de werk plaats te plaatsen schoor steen der smederij op te trekken 50 c.M. boven den nok van het gebouw. Geen bezwaar. Alsvoren. In de vergun ning opgeno men.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1936 | | pagina 194